| Leveranshastighet: | på fredag 24.4. hos dig |
| DHL | på fredag 24.4. hos dig |
| på fredag 24.4. hos dig | |
| Post Nord | på fredag 24.4. hos dig |
Ny produkt
18 Föremål ks
Varning: sista exemplaret i lager!
Datum för tillgänglighet:
| CALVIN KLEIN - KVINNOR | |
| TROSOR / STRINGTROSOR | |
| STORLEK | HÖFTOMKRETS (CM) |
|---|---|
| S | 93-95 |
| M | 98-100 |
| L | 102-105 |
| XL | 104-111 |
| XXL | 112-119 |
| 3XL | 120-127 |
|
✅ fri fraktFrakt från 0 |
✅ Leverans nästa dag |
✅ 120 dagar för att returnera varorna |
✅ 98% nöjda kunder |
✅ Över 400.000 underkläder till bra priser |
|
✅ Transparent pris Det lägsta priset under de senaste 30 dagarna är 802 kr Rabatter beräknas från det ursprungliga priset. Fri frakt beräknas efter att rabattkoder har dragits av. Vill du vara säker på att du inte går miste om fler rabatter? Anmäl dig till nyhetsbrevet längst ner på sidan. |
| Modell | Han är 175 cm lång, väger 61 kg och bär storlek M. |
|---|---|
| Material | konstfiber |
| Sammansättning | 71 % polyamid, 29 % elastan |
| Gummi | Sömlös |
| Sida | 30°C |
| Ironering | Nej |
| Torktumlare | Nej |
| Importör | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Nederländerna, service.eu@calvinklein.com |
| Tillverkare | Calvin Klein Inc, 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8721107776835 |
Längtar du efter en slät siluett och naturlig komfort hela dagen?Med dessa damernas formande trosor från Calvin Klein får du inte bara perfekt stöd, utan också diskret elegans.Tack vare den sömlösa designen och det mjuka materialet är de nästan osynliga under kläderna och samtidigt formar de dina kurvor så att du känner dig självsäker i varje situation.
Trosorna är tillverkade av en kombination av syntetiska fibrer som tillsammans säkerställer hög elasticitet, styrka och är behagliga att röra vid.Polyamid med elastan drar effektivt in magen, rumpan och låren utan att skära in eller trycka obehagligt.Tyget är slätt och mjukt, vilket gör det perfekt även för heldagsbruk.
Enfärgad design med en diskret Calvin Klein-logga ger underkläderna en touch av lyx och elegans.Slät sömlös look säkerställer att trosorna förblir osynliga även under åtsittande kläder – det perfekta valet under klänningar, kjolar och tajta byxor, när du helt enkelt vill boosta ditt självförtroende.Trosorna har hög midja och är designade för att lätt dra in magen och höfterna utan att förlora komfort.Sömlösa kanter ligger mot kroppen som en andra hud, vilket garanterar perfekt utseende och rörelsefrihet utan tryckmärken.
Exceptionella underkläder från Calvin Klein är en ständig favorit inom modeindustrin.Damernas trosor är ett bevis på att Calvin Klein vet hur man kombinerar kvalitet med stil.Under mer än 50 år har märket visat att få kan konkurrera med dem på underklädesmarknaden.När du vill kunna lita på dina underkläder i alla situationer, då vill du ha Calvin Klein-underkläder.
Rätt vård förlänger livslängden på dina underkläder och säkerställer att de behåller sin form och elasticitet.
Tips: Dina favoritunderkläder förtjänar varsam hantering.Och eftersom vi vill att de ska hålla länge, erbjuder vi också många tvätttillbehör som säkerställer perfekt renhet och skydd av materialet.
| Modell | Han är 175 cm lång, väger 61 kg och bär storlek M. |
|---|---|
| Material | konstfiber |
| Sammansättning | 71 % polyamid, 29 % elastan |
| Gummi | Sömlös |
| Sida | 30°C |
| Ironering | Nej |
| Torktumlare | Nej |
| Importör | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Nederländerna, service.eu@calvinklein.com |
| Tillverkare | Calvin Klein Inc, 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8721107776835 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
att returnera varorna
rekommenderar en butik
underkläder till bra priser