| Leveranshastighet: | på fredag 22.5. hos dig |
| DHL | på fredag 22.5. hos dig |
| på fredag 22.5. hos dig | |
| Post Nord | på fredag 22.5. hos dig |
Ny produkt
24 Föremål ks
Varning: sista exemplaret i lager!
Datum för tillgänglighet:
| BOSS - KVINNOR | |
| TJEJER/TANGA | |
| STORLEK | HÖFTOMKRETS (CM) |
|---|---|
| S | 68-72 |
| M | 72-76 |
| L | 76-80 |
| XL | 80-84 |
| XXL | 84-88 |
| 3XL | 88-92 |
✅ 181 kr per styck (med kod: TURBO) |
|
✅ fri fraktFrakt från 79 kr |
✅ Leverans nästa dag |
✅ 120 dagar för att returnera varorna |
✅ 98% nöjda kunder |
✅ Över 400.000 underkläder till bra priser |
✅ Fri frakt från 699 kr |
|
✅ Transparent pris Det lägsta priset under de senaste 30 dagarna är 543 kr Rabatter beräknas från det ursprungliga priset. Fri frakt beräknas efter att rabattkoder har dragits av. Vill du vara säker på att du inte går miste om fler rabatter? Anmäl dig till nyhetsbrevet längst ner på sidan. |
| Modell | Han är 175 cm lång, väger 51 kg och bär storlek S |
|---|---|
| Material | bomull |
| Sammansättning | 95% bomull, 5% elastan |
| Gummi | förebråddes |
| Sida | 40°C |
| Ironering | Ja |
| Torktumlare | Nej |
| Tillverkare | HUGO BOSS AG, Holy-Allee 3, 72555 Metzingen, Tyskland, info@hugoboss.com |
| EAN | 4063547247020 |
Letar du efter bekväma underkläder av hög kvalitet? Dessa trosor från det världsberömda varumärket Hugo är bara för dig!
Hugo damtrosor är idealiska för kvinnor som gillar komfort i alla fritidsaktiviteter och vardagskläder. Tack vare det använda materialet kommer du att känna dig som i bomull hela dagen lång. Vi rekommenderar att du köper en behå med trosorna, eftersom hela uppsättningen ser helt gudomlig ut! :)
All information finns i produktinformationen.
| Modell | Han är 175 cm lång, väger 51 kg och bär storlek S |
|---|---|
| Material | bomull |
| Sammansättning | 95% bomull, 5% elastan |
| Gummi | förebråddes |
| Sida | 40°C |
| Ironering | Ja |
| Torktumlare | Nej |
| Tillverkare | HUGO BOSS AG, Holy-Allee 3, 72555 Metzingen, Tyskland, info@hugoboss.com |
| EAN | 4063547247020 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
att returnera varorna
rekommenderar en butik
underkläder till bra priser