| Leveranshastighet: | på fredag 22.5. hos dig |
| DHL | på fredag 22.5. hos dig |
| på fredag 22.5. hos dig | |
| Post Nord | på fredag 22.5. hos dig |
Ny produkt
38 Föremål ks
Varning: sista exemplaret i lager!
Datum för tillgänglighet:
| BOSS - KVINNOR | |
| TJEJER/TANGA | |
| STORLEK | HÖFTOMKRETS (CM) |
|---|---|
| S | 68-72 |
| M | 72-76 |
| L | 76-80 |
| XL | 80-84 |
| XXL | 84-88 |
| 3XL | 88-92 |
✅ 176 kr per styck (med kod: TURBO) |
|
✅ fri fraktFrakt från 79 kr |
✅ Leverans nästa dag |
✅ 120 dagar för att returnera varorna |
✅ 98% nöjda kunder |
✅ Över 400.000 underkläder till bra priser |
✅ Fri frakt från 699 kr |
|
✅ Transparent pris Det lägsta priset under de senaste 30 dagarna är 527 kr Rabatter beräknas från det ursprungliga priset. Fri frakt beräknas efter att rabattkoder har dragits av. Vill du vara säker på att du inte går miste om fler rabatter? Anmäl dig till nyhetsbrevet längst ner på sidan. |
| Modell | Han är 175 cm lång, väger 51 kg och bär storlek S |
|---|---|
| Material | konstfiber |
| Sammansättning | 87 % polyamid, 13 % elastan |
| Gummi | förebråddes |
| Sida | 30°C |
| Ironering | Nej |
| Torktumlare | Nej |
| Tillverkare | HUGO BOSS AG, Holy-Allee 3, 72555 Metzingen, Tyskland, info@hugoboss.com |
| EAN | 4063545426632 |
Ge dig själv en daglig dos av lyx med dessa eleganta damtrosor från märket HUGO.Deras sofistikerade utseende och behagliga material övertygar dig om att även vanliga underkläder kan vara exceptionella.Trosorna är det perfekta valet för den moderna kvinnan som längtar efter stil, komfort och självförtroende – utan kompromisser.
HUGO-trosorna är tillverkade av mjuka syntetfibrer som är silkeslena vid beröring, mycket behagliga mot huden och tack vare elastan anpassar de sig perfekt till din kropp.Polyamid är dessutom ett av de mest hållbara materialen som håller formen och färgen även vid frekvent användning.Tack vare det behagliga materialet är trosorna lämpliga för daglig användning, speciella tillfällen och lättare sportaktiviteter.
HUGO-trosorna tillför en subtil spetsstruktur till din garderob, som framstår som elegant och förförisk samtidigt.Vävd resår med kontrasterande logotyp ger underkläderna ett modernt utseende med en sportig touch.Den höga skurna designen förlänger benen optiskt och smickrar kvinnliga former. De är lämpliga under åtsittande kläder och du kommer att uppskatta dem vid daglig användning – från arbete till fritid och romantiska kvällar.
Underklädesmärket Hugo tillhör Hugo Boss-klädfamiljen och utmärker sig med högkvalitativa material och noggrant utförande.Hugo-underkläder fokuserar främst på yngre kunder och erbjuder tidlösa snitt i modern design, fulla av starka färger och mönster som tilltalar även kräsna män och kvinnor.
För att dina favorit-trosor ska hålla sig i bra skick länge rekommenderar vi att du följer dessa skötselråd.
Tips:Att hitta det perfekta underklädesplagget som passar dig perfekt kan ibland vara utmanande.När du väl hittar det, är det värt att ta väl hand om det så att det håller länge.Tips om hur du gör det hittar du i vår artikel.
| Modell | Han är 175 cm lång, väger 51 kg och bär storlek S |
|---|---|
| Material | konstfiber |
| Sammansättning | 87 % polyamid, 13 % elastan |
| Gummi | förebråddes |
| Sida | 30°C |
| Ironering | Nej |
| Torktumlare | Nej |
| Tillverkare | HUGO BOSS AG, Holy-Allee 3, 72555 Metzingen, Tyskland, info@hugoboss.com |
| EAN | 4063545426632 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
att returnera varorna
rekommenderar en butik
underkläder till bra priser