| Leveranshastighet: | på fredag 22.5. hos dig |
| DHL | på fredag 22.5. hos dig |
| på fredag 22.5. hos dig | |
| Post Nord | på fredag 22.5. hos dig |
Ny produkt
39 Föremål ks
Varning: sista exemplaret i lager!
Datum för tillgänglighet:
| STYX - KVINNOR | ||
| TJEJER/TANGA | ||
| STORLEK | HÖFTOMKRETS (CM) | OBELASTAT TILLSTÅND (CM) |
|---|---|---|
| S | 73-77 | 36 |
| M | 78-83 | 38 |
| L | 84-89 | 40 |
| XL | 90-94 | 42 |
|
✅ fri fraktFrakt från 79 kr |
✅ Leverans nästa dag |
✅ 120 dagar för att returnera varorna |
✅ 98% nöjda kunder |
✅ Över 400.000 underkläder till bra priser |
✅ Fri frakt från 699 kr |
|
✅ Transparent pris Det lägsta priset under de senaste 30 dagarna är 116 kr Rabatter beräknas från det ursprungliga priset. Fri frakt beräknas efter att rabattkoder har dragits av. Vill du vara säker på att du inte går miste om fler rabatter? Anmäl dig till nyhetsbrevet längst ner på sidan. |
| Modell | är 160 cm lång, väger 47 kg och bär storlek S |
|---|---|
| Material | bomull, modal |
| Sammansättning | 47 % bomull, 47 % modal, 6% elastan |
| Touch inre lager | bomullstrikå |
| Gummi | spets, Spets |
| Sida | 30°C |
| Ironering | Nej |
| Torktumlare | Nej |
| Tillverkad i CZ | Ja |
| Importör | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Tillverkare | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473171443 |
Unna dig den perfekta kombinationen av stil och komfort med damunderkläder från Styx i modern design och med spetskant.Dessa trosor ger dig en känsla av självförtroende och komfort hela dagen – oavsett om du bär dem på jobbet, på utflykt eller på dejt.Dessutom är det en svensk produkt, så genom att köpa dem stödjer du samtidigt lokal produktion.
Styx trosor är tillverkade av en blandning av bomull, modal och elastan.Det gör underkläderna behagliga att röra vid och med en mjuk silkeslen glans.Bomull är utmärkt andningsbar och absorberande, vilket säkerställer din komfort hela dagen.Detta naturliga material är också skonsamt mot huden, den inre kontaktytan är tillverkad av bomullstrikå, vilket garanterar komfort även för känslig hud.
Trosorna har en klassisk passform, som är bekväm och samtidigt framhäver din figur vackert.Den breda spetskanten ser fantastisk ut, trycker inte och anpassar sig fint till din kropp.Tack vare sin passform är de det perfekta valet under åtsittande kläder, där inga fula linjer syns.
Styx underkläder är helt tillverkade i Sverige.Detta traditionella svenska märke med över 30 års historia lägger stor vikt vid kvaliteten på sina produkter och använder modern teknik samt traditionella metoder för att säkerställa högsta kvalitet och komfort.Styx är dessutom ett av våra egna märken, som vi ger maximal omsorg och vi står bakom deras utförande – vi har testat dem själva.
För att du ska kunna njuta av dina favoritunderkläder så länge som möjligt rekommenderar vi att du följer dessa skötselråd.
Tips:Att hitta det perfekta underklädesplagget som passar dig perfekt kan ibland vara utmanande.När du väl hittar det, är det värt att ta hand om det väl så att det håller länge.Tips om hur du gör det hittar du i vår artikel.
| Modell | är 160 cm lång, väger 47 kg och bär storlek S |
|---|---|
| Material | bomull, modal |
| Sammansättning | 47 % bomull, 47 % modal, 6% elastan |
| Touch inre lager | bomullstrikå |
| Gummi | spets, Spets |
| Sida | 30°C |
| Ironering | Nej |
| Torktumlare | Nej |
| Tillverkad i CZ | Ja |
| Importör | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Tillverkare | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473171443 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
att returnera varorna
rekommenderar en butik
underkläder till bra priser