| Leveranshastighet: | på fredag 24.4. hos dig |
| DHL | på fredag 24.4. hos dig |
| på fredag 24.4. hos dig | |
| Post Nord | på fredag 24.4. hos dig |
Ny produkt
0 Föremål ks
Denna produkt finns inte längre i lager
Varning: sista exemplaret i lager!
Datum för tillgänglighet:
| CALVIN KLEIN - KVINNOR | |||
| TROSOR / STRINGTROSOR | |||
| STORLEK | MIDJEMÅTT (CM) | HÖFTOMKRETS (CM) | OBELASTAT TILLSTÅND (CM) |
|---|---|---|---|
| XS | 60-67 | 83-89 | 33 |
| S | 67-72 | 89-95 | 34,5 |
| M | 72-77 | 95-99 | 37,4 |
| L | 77-82 | 99-104 | 40 |
| XL | 82-87 | 104-110 | 42 |
|
319 kr
194 kr
146 kr
med en kod: TURBO
|
| Spara 125 kr |
|
|
|
✅ fri fraktFrakt från 79 kr |
✅ Leverans nästa dag |
✅ 120 dagar för att returnera varorna |
✅ 98% nöjda kunder |
✅ Över 400.000 underkläder till bra priser |
✅ Fri frakt från 699 kr |
|
✅ Transparent pris Det lägsta priset under de senaste 30 dagarna är 146 kr Rabatter beräknas från det ursprungliga priset. Fri frakt beräknas efter att rabattkoder har dragits av. Vill du vara säker på att du inte går miste om fler rabatter? Anmäl dig till nyhetsbrevet längst ner på sidan. |
| Material | bomull |
|---|---|
| Sammansättning | 12 % elastan, 53 % bomull, 35% modal |
| Gummi | förebråddes |
| Sida | 30°C |
| Ironering | Nej |
| Torktumlare | Ja |
| Importör | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Nederländerna, service.eu@calvinklein.com |
| Tillverkare | Calvin Klein Inc, 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8718935884382 |
Ge din rumpa komfort och ett lyxigt utseende på samma gång. Ett set damtrosor borde vara ett måste i varje garderob – de syns inte under kläderna och förblir dolda tills du bestämmer dig för att visa dem för någon. Calvin Klein damtrosor förvandlar dig till en sexig katt.
Damtrosor är bland de mest populära underkläderna. Bekväma Calvin Klein-trosor är tillverkade av bomull med en blandning av elastan, så de är behagliga att beröra och håller formen perfekt.
Tack vare det vävda resårbandet skrynklar de sig inte och den nedre snittet sitter mjukt om dina höfter. Du kan bära Calvin Klein damtrosor varje dag, även för sport. Du kommer definitivt inte att skämmas ut inför din partner.
Calvin Kleins damunderkläder är en av modebranschens största pionjärer. Den är sexig som satan och dess kvalitet kommer att blåsa dig bort. Under de mer än 50 år som varumärket funnits har det visat att få kan konkurrera med det på underklädesmarknaden. Om du vill lita på dina underkläder i alla situationer, då vill du ha Calvin Klein underkläder.
| Material | bomull |
|---|---|
| Sammansättning | 12 % elastan, 53 % bomull, 35% modal |
| Gummi | förebråddes |
| Sida | 30°C |
| Ironering | Nej |
| Torktumlare | Ja |
| Importör | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Nederländerna, service.eu@calvinklein.com |
| Tillverkare | Calvin Klein Inc, 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8718935884382 |
9 människor köpte
Recensioner på främmande språk översätts med hjälp av DeepL translator.
| 5 |
|
3x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Mest användbara
Senaste
Äldst
Tjeckien
bekväm passform
bekväm passform
Tjeckien
Mycket trevligt
Jag har redan en hel del kläder från det här märket, men inte trosor.
Tjeckien
Kvalitet
Kvalitet
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
att returnera varorna
rekommenderar en butik
underkläder till bra priser