| Leveranshastighet: | på fredag 24.4. hos dig |
| DHL | på fredag 24.4. hos dig |
| på fredag 24.4. hos dig | |
| Post Nord | på fredag 24.4. hos dig |
Ny produkt
8 Föremål ks
Varning: sista exemplaret i lager!
Datum för tillgänglighet:
| CALVIN KLEIN - KVINNOR | |||
| TROSOR / STRINGTROSOR | |||
| STORLEK | MIDJEMÅTT (CM) | HÖFTOMKRETS (CM) | OBELASTAT TILLSTÅND (CM) |
|---|---|---|---|
| XS | 60-67 | 83-89 | 33 |
| S | 67-72 | 89-95 | 34,5 |
| M | 72-77 | 95-99 | 37,4 |
| L | 77-82 | 99-104 | 40 |
| XL | 82-87 | 104-110 | 42 |
✅ 162 kr per styck (med kod: TURBO) |
|
✅ fri fraktFrakt från 79 kr |
✅ Leverans nästa dag |
✅ 120 dagar för att returnera varorna |
✅ 98% nöjda kunder |
✅ Över 400.000 underkläder till bra priser |
✅ Fri frakt från 699 kr |
|
✅ Transparent pris Det lägsta priset under de senaste 30 dagarna är 487 kr Rabatter beräknas från det ursprungliga priset. Fri frakt beräknas efter att rabattkoder har dragits av. Vill du vara säker på att du inte går miste om fler rabatter? Anmäl dig till nyhetsbrevet längst ner på sidan. |
| Modell | Han är 175 cm lång, väger 51 kg och bär storlek S |
|---|---|
| Material | bomull |
| Sammansättning | 90% bomull, 10% elastan |
| Touch inre lager | bomullstrikå |
| Gummi | förebråddes |
| Sida | 30°C |
| Ironering | Nej |
| Torktumlare | Ja |
| Importör | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Nederländerna, service.eu@calvinklein.com |
| Tillverkare | Calvin Klein Inc, 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8719852259529 |
Njut av perfekt komfort i Calvin Klein-trosor. Tack vare elastaninnehållet sitter de perfekt och din rumpa kommer att kännas som om den har blivit smekad hela dagen. Calvin Klein trosor kommer att älskas av alla kvinnor som gillar enkel stil utan onödiga krusiduller.
Den sofistikerade skärningen av klassiska trosor passar för alla tillfällen, den nedre skärningen är lätt att dölja under kläder. Du kan bära dem till jobbet, till sport eller bara för att slappa hemma. Calvin Klein-byxor gör att du ser snygg ut och känner dig helt enkelt oemotståndlig. Det är förmodligen därför det är en av våra mest sålda produkter.
Den vävda resåren i midjan säkerställer att ingenting stramar någonstans och att trosorna sitter som en andra hud. Dessutom får den klassiska logotypdesignen dig nästan att känna dig som Kate Moss i djärva affischer.
Varumärket Calvin Klein är en av ikonerna för underkläder, men också för fritidskläder och parfym. Produkterna har ett minimalistiskt utseende, men samtidigt lägger man stor vikt vid lyxiga material och noggrant utförande. Calvin Klein gör ingen skillnad på män och kvinnor, så det är lätt att matcha din partner i Calvin Klein trosor och boxershorts.
| Modell | Han är 175 cm lång, väger 51 kg och bär storlek S |
|---|---|
| Material | bomull |
| Sammansättning | 90% bomull, 10% elastan |
| Touch inre lager | bomullstrikå |
| Gummi | förebråddes |
| Sida | 30°C |
| Ironering | Nej |
| Torktumlare | Ja |
| Importör | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Nederländerna, service.eu@calvinklein.com |
| Tillverkare | Calvin Klein Inc, 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8719852259529 |
2 121 människor köpte
Recensioner på främmande språk översätts med hjälp av DeepL translator.
| 5 |
|
24x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Mest användbara
Senaste
Äldst
Tjeckien
Calvin Klein damtrosor
detta är åtminstone det 3:e setet jag köper så det behöver inte fler ord
Tjeckien
Vacker, bekväm... Storlek M passar storlek 40-42. Nöjd med
Tjeckien
Calvin Klein damtrosor
Perfekt material snabb leverans
Tjeckien
Trosor för kvinnor Clown Klein
Trevligt material, passar bra
Tjeckien
uppfyllt förväntningarna
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
att returnera varorna
rekommenderar en butik
underkläder till bra priser