| Leveranshastighet: | på fredag 22.5. hos dig |
| DHL | på fredag 22.5. hos dig |
| på fredag 22.5. hos dig | |
| Post Nord | på fredag 22.5. hos dig |
Ny produkt
21 Föremål ks
Varning: sista exemplaret i lager!
Datum för tillgänglighet:
| VOXX | |
| ERBJUDANDEN | |
| STORLEK | |
|---|---|
| XS | 30-34 |
| S | 35-38 |
| M | 39-42 |
| L | 43-46 |
| XL | 47-50 |
✅ 33 kr per par (med kod: TURBO) |
|
✅ fri fraktFrakt från 79 kr |
✅ Leverans nästa dag |
✅ 120 dagar för att returnera varorna |
✅ 98% nöjda kunder |
✅ Över 400.000 underkläder till bra priser |
✅ Fri frakt från 699 kr |
|
✅ Transparent pris Det lägsta priset under de senaste 30 dagarna är 99 kr Rabatter beräknas från det ursprungliga priset. Fri frakt beräknas efter att rabattkoder har dragits av. Vill du vara säker på att du inte går miste om fler rabatter? Anmäl dig till nyhetsbrevet längst ner på sidan. |
| Material | bomull |
|---|---|
| Sammansättning | 80% bomull, 15 % polyamid, 5% elastan |
| Höjd på strumpor | Ankel |
| Temperaturklass | A (+10°C till +35°C) |
| Sida | 40°C |
| Ironering | Nej |
| Torktumlare | Nej |
| Tillverkad i CZ | Ja |
| Tillverkare | Boma s.r.o., K Bytovkám 222 Kunice 251 63, info@boma.cz |
| EAN | 8596281012303 |
Letar du efter sportstrumpor i ett bekvämt bomullsmaterial som transporterar bort fukt på ett bra sätt? Då är det tjeckiska varumärket Voxx strumpor rätt val.
Strumporna är tillverkade i ett behagligt bomullsmaterial och har en kedjad tå. De här strumporna är utmärkta för hög svettavledning, de tillverkades främst för sport, men du kommer att uppskatta dem även för fritidskläder. Utifrån vår egen erfarenhet kan vi bara rekommendera dessa Voxx-strumpor.
När det gäller tvätt - tvätta strumporna i högst 40°C och lägg dem inte i torktumlaren, annars kan det hända att du inte kan använda dem längre. Läs mer i den klassiska produktinformationen nedan.
| Material | bomull |
|---|---|
| Sammansättning | 80% bomull, 15 % polyamid, 5% elastan |
| Höjd på strumpor | Ankel |
| Temperaturklass | A (+10°C till +35°C) |
| Sida | 40°C |
| Ironering | Nej |
| Torktumlare | Nej |
| Tillverkad i CZ | Ja |
| Tillverkare | Boma s.r.o., K Bytovkám 222 Kunice 251 63, info@boma.cz |
| EAN | 8596281012303 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
att returnera varorna
rekommenderar en butik
underkläder till bra priser