| Leveranshastighet: | på fredag 24.4. hos dig |
| DHL | på fredag 24.4. hos dig |
| på fredag 24.4. hos dig | |
| Post Nord | på fredag 24.4. hos dig |
Ny produkt
49 Föremål ks
Varning: sista exemplaret i lager!
Datum för tillgänglighet:
| VOXX | |
| ERBJUDANDEN | |
| STORLEK | |
|---|---|
| XS | 30-34 |
| S | 35-38 |
| M | 39-42 |
| L | 43-46 |
| XL | 47-50 |
✅ 42 kr per par (med kod: TURBO) |
|
✅ fri fraktFrakt från 79 kr |
✅ Leverans nästa dag |
✅ 120 dagar för att returnera varorna |
✅ 98% nöjda kunder |
✅ Över 400.000 underkläder till bra priser |
✅ Fri frakt från 699 kr |
|
✅ Transparent pris Det lägsta priset under de senaste 30 dagarna är 127 kr Rabatter beräknas från det ursprungliga priset. Fri frakt beräknas efter att rabattkoder har dragits av. Vill du vara säker på att du inte går miste om fler rabatter? Anmäl dig till nyhetsbrevet längst ner på sidan. |
| Material | bomull |
|---|---|
| Sammansättning | 75% bomull, 10 % polyamid, 10% polypropylen, 5% elastan |
| Höjd på strumpor | Ankel |
| Temperaturklass | A (+10°C till +35°C) |
| Sida | 40°C |
| Ironering | Nej |
| Torktumlare | Nej |
| Tillverkad i CZ | Ja |
| Tillverkare | Boma s.r.o., K Bytovkám 222 Kunice 251 63, info@boma.cz |
| EAN | 8596281007101 |
Njut av maximal komfort och stil med ankelstrumpor VoXX.Det perfekta valet för vardagsbruk, sportaktiviteter och varma dagar när du bara vill känna dig bekväm.Dessa strumpor kombinerar hög andel bomull, praktisk design och kvalitativ svensk tillverkning.
Strumporna är tillverkade av en blandning av bomull och syntetfibrer, vilket ger dem mjukhet, andningsförmåga och komfort hela dagen.Tack vare elastan är VoXX-strumporna elastiska och anpassar sig väl till din fot.Samtidigt är de tillräckligt hållbara för att klara krävande aktiviteter och frekvent tvätt.
Ankelmodellen är idealisk för låga skor, som sneakers eller sommarskor.Universell färgpalett glädjer alla klassikerälskare och gör det enkelt att matcha strumporna med vilken outfit som helst.VoXX-strumpor är perfekta för vardagsbruk och krävande sportaktiviteter, där du kommer att uppskatta deras elasticitet och pålitliga fuktavledning.
För att dina nya favoritstrumpor ska hålla länge rekommenderar vi att du följer dessa skötseltips.
Tips:Bli expert på underklädesskötsel tack vare råden i vår artikel och ge dina favoritplagg den vård de förtjänar.
| Material | bomull |
|---|---|
| Sammansättning | 75% bomull, 10 % polyamid, 10% polypropylen, 5% elastan |
| Höjd på strumpor | Ankel |
| Temperaturklass | A (+10°C till +35°C) |
| Sida | 40°C |
| Ironering | Nej |
| Torktumlare | Nej |
| Tillverkad i CZ | Ja |
| Tillverkare | Boma s.r.o., K Bytovkám 222 Kunice 251 63, info@boma.cz |
| EAN | 8596281007101 |
1 697 människor köpte
Recensioner på främmande språk översätts med hjälp av DeepL translator.
| 5 |
|
5x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Mest användbara
Senaste
Äldst
Tjeckien
3PACK strumpor VoXX
Perfekt passform, fantastiskt material.
Utmärkt svettavledning.
Tjeckien
VoXx Super
Trevligt material, bär bra även när fötterna sväller. Jag rekommenderar
Tjeckien
VoXx Super
Trevligt material, bär bra även när fötterna sväller. Jag rekommenderar
Tjeckien
Iveta
mycket fin, fint material, praktisk höjd på strumporna
Tjeckien
3PACK strumpor VoXX vit
Jag har äntligen fått strumpor i helt perfekt storlek, jag rekommenderar dem till alla som inte är intresserade av megastora "knästrumpor" till mellanlår eller mini-ankelstrumpor ????
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
att returnera varorna
rekommenderar en butik
underkläder till bra priser