| Leveranshastighet: | på fredag 24.4. hos dig |
| DHL | på fredag 24.4. hos dig |
| på fredag 24.4. hos dig | |
| Post Nord | på fredag 24.4. hos dig |
Ny produkt
124 Föremål ks
Varning: sista exemplaret i lager!
Datum för tillgänglighet:
| CALVIN KLEIN - KVINNOR | |||
| TROSOR / STRINGTROSOR | |||
| STORLEK | MIDJEMÅTT (CM) | HÖFTOMKRETS (CM) | OBELASTAT TILLSTÅND (CM) |
|---|---|---|---|
| XS | 60-67 | 83-89 | 33 |
| S | 67-72 | 89-95 | 34,5 |
| M | 72-77 | 95-99 | 37,4 |
| L | 77-82 | 99-104 | 40 |
| XL | 82-87 | 104-110 | 42 |
✅ 159 kr per styck (med kod: TURBO) |
|
✅ fri fraktFrakt från 79 kr |
✅ Leverans nästa dag |
✅ 120 dagar för att returnera varorna |
✅ 98% nöjda kunder |
✅ Över 400.000 underkläder till bra priser |
✅ Fri frakt från 699 kr |
|
✅ Transparent pris Det lägsta priset under de senaste 30 dagarna är 476 kr Rabatter beräknas från det ursprungliga priset. Fri frakt beräknas efter att rabattkoder har dragits av. Vill du vara säker på att du inte går miste om fler rabatter? Anmäl dig till nyhetsbrevet längst ner på sidan. |
| Modell | Han är 175 cm lång, väger 51 kg och bär storlek S |
|---|---|
| Material | konstfiber |
| Sammansättning | 85% polyamid, 15 % elastan |
| Gummi | Klassisk |
| Sida | 30°C |
| Ironering | Nej |
| Torktumlare | Ja |
| Importör | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Nederländerna, service.eu@calvinklein.com |
| Tillverkare | Calvin Klein Inc, 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8721107743103 |
Komfort, elegans och ikonisk stil – det är precis vad damtanga från Calvin Klein ger dig.Deras tidlösa design med fin spets i midjan, högkvalitativt material och noggrann bearbetning gör dem till ett idealiskt val för varje dag.Calvin Klein-tanga ger dig en fantastisk känsla vid användning, framhäver dina kurvor och ger dig självförtroende.
Konstfiber med hög andel polyamid garanterar mjukhet och lätthet, dessutom är tanga andningsbara och snabbtorkande.Tack vare elastan anpassar de sig perfekt till din kroppsform och håller sig på plats utan att skära in, vilket gör dem perfekta även under åtsittande klänningar eller leggings.
Mjuka och klassiska färger passar perfekt för varje stil, vävd resår i midjan med spetskant ger underkläderna en romantisk touch.Tanga har tillräcklig täckning och den minimalistiskt skurna bakdelen framhäver din bakdel vackert.Därför är de tillräckligt bekväma för en vanlig arbetsdag, vid resor eller på en dejt.Den lilla Calvin Klein-loggan kompletterar den rena och stiliga looken och det är tydligt vid första anblicken att du verkligen kan mode.
Exceptionella underkläder från Calvin Klein är en konstant i modeindustrin.Damtanga är ett av bevisen på att Calvin Klein vet hur man kombinerar kvalitet med stil.Under mer än 50 år har märket visat att få kan konkurrera med dem på underklädesmarknaden.När du vill kunna lita på dina underkläder i alla situationer, då vill du ha Calvin Klein-underkläder.
För att dina favorit-tanga ska hålla sig i toppskick länge rekommenderar vi att du följer dessa skötseltips.
Tips: Dina favoritunderkläder förtjänar varsam hantering.Och eftersom vi vill att de ska hålla länge, erbjuder vi också många tvätttillbehör som säkerställer perfekt renhet och materialskydd.
| Modell | Han är 175 cm lång, väger 51 kg och bär storlek S |
|---|---|
| Material | konstfiber |
| Sammansättning | 85% polyamid, 15 % elastan |
| Gummi | Klassisk |
| Sida | 30°C |
| Ironering | Nej |
| Torktumlare | Ja |
| Importör | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Nederländerna, service.eu@calvinklein.com |
| Tillverkare | Calvin Klein Inc, 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8721107743103 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
att returnera varorna
rekommenderar en butik
underkläder till bra priser