| Leveranshastighet: | på fredag 24.4. hos dig |
| DHL | på fredag 24.4. hos dig |
| på fredag 24.4. hos dig | |
| Post Nord | på fredag 24.4. hos dig |
Ny produkt
367 Föremål ks
Varning: sista exemplaret i lager!
Datum för tillgänglighet:
| FINE WOMAN - KVINNOR | ||
| TANGA | ||
| STORLEK | HÖFTOMKRETS (CM) | OBELASTAT TILLSTÅND (CM) |
|---|---|---|
| M | 70-80 | 29 |
| L | 81-91 | 31 |
| XL | 92-102 | 33 |
✅ 26 kr per styck (med kod: GIGA) |
|
✅ fri fraktFrakt från 79 kr |
✅ Leverans nästa dag |
✅ 120 dagar för att returnera varorna |
✅ 98% nöjda kunder |
✅ Över 400.000 underkläder till bra priser |
✅ Fri frakt från 699 kr |
|
✅ Transparent pris Det lägsta priset under de senaste 30 dagarna är 129 kr Rabatter beräknas från det ursprungliga priset. Fri frakt beräknas efter att rabattkoder har dragits av. Vill du vara säker på att du inte går miste om fler rabatter? Anmäl dig till nyhetsbrevet längst ner på sidan. |
| Modell | Han är 175 cm lång, väger 51 kg och bär storlek S |
|---|---|
| Material | bomull |
| Sammansättning | 78 % bomull, 12 % polyamid, 10% elastan |
| Gummi | förebråddes |
| Sida | 30°C |
| Ironering | Ja |
| Torktumlare | Nej |
| Tillverkare | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 6013814430462 |
| Modell | Han är 175 cm lång, väger 51 kg och bär storlek S |
|---|---|
| Material | bomull |
| Sammansättning | 78 % bomull, 12 % polyamid, 10% elastan |
| Gummi | förebråddes |
| Sida | 30°C |
| Ironering | Ja |
| Torktumlare | Nej |
| Tillverkare | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 6013814430462 |
539 människor köpte
Recensioner på främmande språk översätts med hjälp av DeepL translator.
| 5 |
|
4x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Mest användbara
Senaste
Äldst
Tjeckien
Stringtrosor för kvinnor
vi är nöjda
Tjeckien
Stringtrosor för kvinnor
Mycket trevligt, jag rekommenderar det.
Tjeckien
Jag rekommenderar
Trosorna är mycket bekväma, de passar vackert enligt diagrammet. Jag rekommenderar
Tjeckien
5PACK Gianvaglia stringtrosor för kvinnor flerfärgad (820-5)
Min absoluta favoritfärgkombination. Kvaliteten på utförandet är fantastisk. Jag kan rekommendera den.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
att returnera varorna
rekommenderar en butik
underkläder till bra priser