| Leveranshastighet: | på torsdag 21.5. hos dig |
| DHL | på torsdag 21.5. hos dig |
| på torsdag 21.5. hos dig | |
| Post Nord | på torsdag 21.5. hos dig |
Ny produkt
20 Föremål ks
Varning: sista exemplaret i lager!
Datum för tillgänglighet:
| GINA - KVINNOR | |||
| TROSOR / STRINGTROSOR | |||
| STORLEK | TAGGAD MED | MIDJEMÅTT (CM) | SÄTETS OMKRETS (CM) |
|---|---|---|---|
| XS | XS/S (32-36) | 58-70 | 82-94 |
| S | S/M (36-40) | 66-78 | 90-102 |
| M | M/L (40-44) | 74-86 | 98-110 |
| L | L/XL (44-48) | 82-97 | 106-120 |
| XL | XL/XXL (48-52) | 91-109 | 115-130 |
|
✅ fri fraktFrakt från 79 kr |
✅ Leverans nästa dag |
✅ 120 dagar för att returnera varorna |
✅ 98% nöjda kunder |
✅ Över 400.000 underkläder till bra priser |
✅ Fri frakt från 699 kr |
|
✅ Transparent pris Det lägsta priset under de senaste 30 dagarna är 111 kr Rabatter beräknas från det ursprungliga priset. Fri frakt beräknas efter att rabattkoder har dragits av. Vill du vara säker på att du inte går miste om fler rabatter? Anmäl dig till nyhetsbrevet längst ner på sidan. |
| Modell | är 160 cm lång, väger 47 kg och bär storlek S |
|---|---|
| Material | bambuviskos |
| Sammansättning | 80% bambuviskos, 16 % polyamid, 4 % elastan |
| Gummi | Sömlös |
| Sida | 40°C |
| Ironering | Nej |
| Torktumlare | Nej |
| Tillverkare | MILPEX s.r.o., Piletická 55/36 500 03 Hradec Králové, info@gina.cz |
| EAN | 8590787267069 |
Gina - stringtrosor för kvinnor
Mycket fin och bekväm stringtrosa. Detta material är inte bara mycket andningsbart och bekvämt, utan passar också kroppen perfekt. Kvaliteten på denna produkt är på en mycket hög nivå, men ändå försöker Gina att hålla priserna överkomliga och ha produkter tillgängliga för alla. Baserat på popularitet och vår personliga erfarenhet kan vi rekommendera dessa stringtrosor för kvinnor till alla kvinnor som letar efter bekväma, kvalitativa och underkläder för varje dag.
| Modell | är 160 cm lång, väger 47 kg och bär storlek S |
|---|---|
| Material | bambuviskos |
| Sammansättning | 80% bambuviskos, 16 % polyamid, 4 % elastan |
| Gummi | Sömlös |
| Sida | 40°C |
| Ironering | Nej |
| Torktumlare | Nej |
| Tillverkare | MILPEX s.r.o., Piletická 55/36 500 03 Hradec Králové, info@gina.cz |
| EAN | 8590787267069 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
att returnera varorna
rekommenderar en butik
underkläder till bra priser