| Leveranshastighet: | på fredag 24.4. hos dig |
| DHL | på fredag 24.4. hos dig |
| på fredag 24.4. hos dig | |
| Post Nord | på fredag 24.4. hos dig |
Ny produkt
50 Föremål ks
Varning: sista exemplaret i lager!
Datum för tillgänglighet:
| STYX - KVINNOR | ||
| SHIRTS | ||
| STORLEK | HÖFTOMKRETS (CM) | OBELASTAT TILLSTÅND (CM) |
|---|---|---|
| S | 65-82 | 30 |
| M | 73-88 | 32 |
| L | 81-94 | 34 |
| XL | 89-105 | 36 |
| XXL | 98-120 | 38 |
| 3XL | 106-135 | 40 |
|
✅ fri fraktFrakt från 79 kr |
✅ Leverans nästa dag |
✅ 120 dagar för att returnera varorna |
✅ 98% nöjda kunder |
✅ Över 400.000 underkläder till bra priser |
✅ Fri frakt från 699 kr |
|
✅ Transparent pris Det lägsta priset under de senaste 30 dagarna är 116 kr Rabatter beräknas från det ursprungliga priset. Fri frakt beräknas efter att rabattkoder har dragits av. Vill du vara säker på att du inte går miste om fler rabatter? Anmäl dig till nyhetsbrevet längst ner på sidan. |
| Modell | är 160 cm lång, väger 47 kg och bär storlek S |
|---|---|
| Material | bomullssatin |
| Sammansättning | 100% bomullssatin |
| Gummi | Klassisk |
| Sida | 30°C |
| Ironering | Ja |
| Torktumlare | Nej |
| Tillverkad i CZ | Ja |
| Importör | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Tillverkare | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473158154 |
Njut av perfekt komfort och stil även under varma nätter med damslösa boxershorts för natten Styx.Dessa lösa boxershorts kombinerar originell design med premium material som smeker din hud och ger maximal komfort.Dessutom är det en svensk produkt, så genom att köpa stödjer du samtidigt lokal produktion.
Boxershortsen är tillverkade av bomullssatin, som kombinerar satinens mjukhet med bomullens andningsförmåga och naturliga komfort.Detta material är lätt, mjukt att röra vid och låter huden andas, vilket är idealiskt för en bekväm sömn.
Damslösa boxershorts Styx kommer att imponera på dig med en lösare passform, som är idealisk för ostörd sömn och hemmamys.Klassisk resår i midjan sitter bra, skär inte in och stör inte designen av damshortsen.Originella tryck och starka färger passar perfekt för varje kvinna som älskar moderna underkläder och vill känna sig perfekt under alla omständigheter.
Underkläder Styx är helt tillverkade i Sverige.Detta traditionella svenska märke med över 30 års historia fokuserar på kvaliteten på sina produkter och använder modern teknik och traditionella metoder för att säkerställa högsta kvalitet och komfort.Styx är dessutom ett av våra egna märken, som vi ägnar maximal omsorg åt och för vars utförande vi sätter vår hand i elden – vi har testat dem själva.
För att dina boxershorts ska hålla sig i perfekt skick så länge som möjligt, följ dessa rekommendationer:
Tips:Bli expert på underklädesvård tack vare råden i vår artikel och ge dina favoritplagg den omsorg de förtjänar.
| Modell | är 160 cm lång, väger 47 kg och bär storlek S |
|---|---|
| Material | bomullssatin |
| Sammansättning | 100% bomullssatin |
| Gummi | Klassisk |
| Sida | 30°C |
| Ironering | Ja |
| Torktumlare | Nej |
| Tillverkad i CZ | Ja |
| Importör | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Tillverkare | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473158154 |
108 människor köpte
Recensioner på främmande språk översätts med hjälp av DeepL translator.
| 5 |
|
1x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Mest användbara
Senaste
Äldst
Tjeckien
Jag är mycket nöjd med de sovshorts för kvinnor som jag beställde från Trenýrkárna.cz. Förutom att de är extremt bekväma har de vackra mönster som alltid får mig att må bättre. Materialet andas och är lätt, perfekt för varma nätter. Jag har redan flera par och kommer definitivt att skaffa fler.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
att returnera varorna
rekommenderar en butik
underkläder till bra priser