| Leveranshastighet: | på fredag 24.4. hos dig |
| DHL | på fredag 24.4. hos dig |
| på fredag 24.4. hos dig | |
| Post Nord | på fredag 24.4. hos dig |
Ny produkt
21 Föremål ks
Varning: sista exemplaret i lager!
Datum för tillgänglighet:
| DAM NATTKLÄNNING | ||
| STORLEK | BRÖSTOMKRETS (CM) | HÖFTOMKRETS (CM) |
|---|---|---|
| S (36/38) | 82-90 | 90-98 |
| M (40/42) | 90-98 | 98-106 |
| L (44/46) | 98-107 | 106-115 |
| XL (48/50) | 107-119 | 115-125 |
| XXL (52/54) | 119-131 | 125-135 |
| 3XL (56/58) | 131-143 | 135-145 |
|
✅ fri fraktFrakt från 79 kr |
✅ Leverans nästa dag |
✅ 120 dagar för att returnera varorna |
✅ 98% nöjda kunder |
✅ Över 400.000 underkläder till bra priser |
✅ Fri frakt från 699 kr |
|
✅ Transparent pris Det lägsta priset under de senaste 30 dagarna är 183 kr Rabatter beräknas från det ursprungliga priset. Fri frakt beräknas efter att rabattkoder har dragits av. Vill du vara säker på att du inte går miste om fler rabatter? Anmäl dig till nyhetsbrevet längst ner på sidan. |
| Modell | är 160 cm lång, väger 47 kg och bär storlek S |
|---|---|
| Material | bomull |
| Sammansättning | 100% bomull |
| Ärmlängd | Kort |
| Sida | 40°C |
| Ironering | Ja |
| Torktumlare | Nej |
| Tillverkare | MILPEX s.r.o., Piletická 55/36 500 03 Hradec Králové, info@gina.cz |
| EAN | 8590787238779 |
Njut av trevliga kvällar och ostörd sömn i detta stiliga damnattlinne från märket Gina.Nattlinnet med korta ärmar är det perfekta valet för varmare nätter.Tack vare den bekväma passformen och bomullsmaterialet kommer det att skämma bort dig varje natt och bli en oumbärlig del av din hemmagarderob.
Nattlinnet Gina är tillverkat av 100% bomull, känt för sin andningsförmåga, mjukhet och förmåga att hålla en behaglig mikroklimat nära kroppen.Bomull är det perfekta valet för sömn – det är hypoallergent, mjukt vid beröring och transporterar bort fukt, så du kommer att känna dig fräsch och bekväm hela natten.
Detta nattlinne med kort ärm och rund halsringning ger ett ungdomligt och fräscht intryck.Tack vare den lösa passformen anpassar sig linnet naturligt till varje rörelse av kroppen – inget drar, inget stramar och du kan njuta av ostörd vila.Korta ärmar och längd ovanför knäna är idealiska för vår-, sommar- och höstmånaderna, när du uppskattar materialets luftighet och lätthet.Perfekt för kvinnor som föredrar enkla och smakfulla nattkläder.
Underklädestillverkaren Gina fokuserar på underkläder för kvinnor som vill kombinera maximal komfort med stilfull design.Trosor, behåar eller nattkläder från Gina kombinerar tjeckisk textiltradition med modern teknik, vilket gör dem perfekta för alla kvinnor som ogillar kompromisser och vill ha det bästa för sig själva.
För att dina favoritkläder ska hålla sig i toppskick länge rekommenderar vi att du följer dessa skötselråd.
Tips:Bli expert på underklädesskötsel tack vare råden i vår artikel och ge dina favoritplagg den omsorg de förtjänar.
| Modell | är 160 cm lång, väger 47 kg och bär storlek S |
|---|---|
| Material | bomull |
| Sammansättning | 100% bomull |
| Ärmlängd | Kort |
| Sida | 40°C |
| Ironering | Ja |
| Torktumlare | Nej |
| Tillverkare | MILPEX s.r.o., Piletická 55/36 500 03 Hradec Králové, info@gina.cz |
| EAN | 8590787238779 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
att returnera varorna
rekommenderar en butik
underkläder till bra priser