| Leveranshastighet: | på fredag 22.5. hos dig |
| DHL | på fredag 22.5. hos dig |
| på fredag 22.5. hos dig | |
| Post Nord | på fredag 22.5. hos dig |
Ny produkt
56 Föremål ks
Varning: sista exemplaret i lager!
Datum för tillgänglighet:
| COVERT - MÄN | |
| TICKET / KROPP | |
| STORLEK | BRÖSTOMFÅNG (CM) |
|---|---|
| S | 80-85 |
| M | 86-89 |
| L | 90-95 |
| XL | 96-100 |
| XXL | 101-106 |
|
✅ fri fraktFrakt från 79 kr |
✅ Leverans nästa dag |
✅ 120 dagar för att returnera varorna |
✅ 98% nöjda kunder |
✅ Över 400.000 underkläder till bra priser |
✅ Fri frakt från 699 kr |
|
✅ Transparent pris Det lägsta priset under de senaste 30 dagarna är 467 kr Rabatter beräknas från det ursprungliga priset. Fri frakt beräknas efter att rabattkoder har dragits av. Vill du vara säker på att du inte går miste om fler rabatter? Anmäl dig till nyhetsbrevet längst ner på sidan. |
| Modell | är 185 cm lång, väger 85 kg och bär storlek M |
|---|---|
| Material | bomull |
| Sammansättning | 100% bomull |
| Sida | 60°C |
| Ironering | Ja |
| Torktumlare | Ja |
| Tillverkare | Chupr s.r.o., Rozšířená 2037/23, info@neviditelnepradlo.cz |
| EAN | 4007063931568 |
Letar du efter ett linne som inte syns under skjortan, men som ändå ger dig maximal komfort hela dagen?Det osynliga herrlinnet Covert i hudfärg är precis vad du behöver.Det sitter perfekt och tack vare sin färg smälter det in med din hud så att du knappt märker det – men du kommer omedelbart känna dess fördelar.
Linnet är tillverkat av 100 % bomull, vilket innebär utmärkt andningsförmåga, mjukhet och en behaglig känsla vid användning.Bomullsmaterialet är också idealiskt för känslig hud – det kliar inte, orsakar ingen irritation och absorberar svett utmärkt, vilket du kommer att uppskatta särskilt vid heldagsanvändning under skjorta, tröja eller kavaj.
Linnet har en klassisk V-ringad design, som är idealisk under en uppknäppt skjorta – det förblir dolt och stör inte helhetsintrycket.Hudfärgen är universell och stör inte ens under mycket ljusa nyanser eller tunna lager av kläder. Den åtsittande passformen anpassar sig till kroppen utan att begränsa rörelse eller rulla upp.Det osynliga linnet Covert uppskattas av alla män som tillbringar sina dagar i kostym och de som bär skjorta endast vid festliga tillfällen.
Ett professionellt utseende är viktigt för många män och kvinnor, det hjälper dem att känna sig självsäkra och prestera på topp.För att din look ska vara perfekt varje minut, har märket Covert kommit med osynliga underkläder i beige.I deras sortiment hittar du inte bara osynliga linnen för både män och kvinnor, utan också boxershorts eller trosor som inte stör det perfekta utseendet på dina kläder.
För att ditt linne ska hålla sig i perfekt skick länge, rekommenderar vi att du följer dessa underhållstips.
Tips:Bli expert på underklädesvård tack vare råden i vår artikel och ge dina favoritplagg den omsorg de förtjänar.
| Modell | är 185 cm lång, väger 85 kg och bär storlek M |
|---|---|
| Material | bomull |
| Sammansättning | 100% bomull |
| Sida | 60°C |
| Ironering | Ja |
| Torktumlare | Ja |
| Tillverkare | Chupr s.r.o., Rozšířená 2037/23, info@neviditelnepradlo.cz |
| EAN | 4007063931568 |
539 människor köpte
Recensioner på främmande språk översätts med hjälp av DeepL translator.
| 5 |
|
10x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Mest användbara
Senaste
Äldst
Tjeckien
Osynlig T-shirt för män under skjorta L
Skjortan är perfekt, du kan inte se under skjortan, min man är glad, han har tre. Normalt är han XL, men skjortan är L och passar bra. Materialet är trevligt.
Tjeckien
En bra bas för en skjorta
Tjeckien
Pro:
Behagligt material, man märker inte ens att man har den på sig, den är osynlig.
Tjeckien
Proffs:
En bra skjorta under en skjorta. Fångar svett och håller skjortan torr. Inget behov av att få svettiga kartor.
Tjeckien
Utmärkt material och service
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
att returnera varorna
rekommenderar en butik
underkläder till bra priser