| Leveranshastighet: | på torsdag 21.5. hos dig |
| DHL | på torsdag 21.5. hos dig |
| på torsdag 21.5. hos dig | |
| Post Nord | på torsdag 21.5. hos dig |
Menstruační kalhotky pro denní nošení i při silné menstruaci. Z hladkého recyklovaného mikrovlákna. V balení 2 ks.
Ny produkt
0 Föremål ks
Denna produkt finns inte längre i lager
Varning: sista exemplaret i lager!
Datum för tillgänglighet:
| MAIDENFORM | |
| MAIDENFORM MENSTRUATIONSTROSOR | |
| STORLEK | HÖFTOMKRETS (CM) |
|---|---|
| S | 92-94 |
| M | 97-99 |
| L | 102-104 |
| XL | 107-109 |
| XXL | 112-114 |
|
414 kr
194 kr
155 kr
med en kod: TURBO
|
| Spara 220 kr |
|
|
|
✅ fri fraktFrakt från 79 kr |
✅ Leverans nästa dag |
✅ 120 dagar för att returnera varorna |
✅ 98% nöjda kunder |
✅ Över 400.000 underkläder till bra priser |
✅ Fri frakt från 699 kr |
|
✅ Transparent pris Det lägsta priset under de senaste 30 dagarna är 155 kr Rabatter beräknas från det ursprungliga priset. Fri frakt beräknas efter att rabattkoder har dragits av. Vill du vara säker på att du inte går miste om fler rabatter? Anmäl dig till nyhetsbrevet längst ner på sidan. |
| Modell | Han är 175 cm lång, väger 51 kg och bär storlek S |
|---|---|
| Material | konstfiber |
| Sammansättning | 78 % nylon, 22 % elastan |
| Touch inre lager | bomullstrikå |
| Touch färg på lager | Svart |
| Gummi | Klassisk |
| Sida | 40°C |
| Ironering | Nej |
| Torktumlare | Nej |
| Importör | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Tillverkare | HanesBrands, 1000 East Hanes Mill Road, Winston Salem, NC 27105, contact_us@hanes.com |
| EAN | 196739019625 |
Maidenforms menstruationstrosor kombinerar elegant design med praktisk funktionalitet. Användningen av mjuk nylon och spetsar gör att du känner dig bekväm och snygg, även under dina dagar. Trosorna är lämpliga för lätt till måttlig menstruation, ger ett tillförlitligt skydd och är utformade för att passa även kvinnor med full figur.
Maidenforms trosor är tillverkade av en kombination av polyamid och elastan. Detta material ger flexibilitet, mjukhet och hållbarhet som anpassar sig till dina behov. Den absorberande delen är tunn, vilket garanterar komfort och osynlighet av trosorna, men samtidigt skyddar effektivt. Samtidigt är trosorna mjuka och sköna mot huden, vilket du säkert kommer att uppskatta under de mer hektiska dagarna.
Maidenform menstruationstrosor kombinerar ett enkelt slätt material med en delikat spetsapplikation på sidorna som ger dem en sofistikerad och feminin touch. Hipstersnittet med högre midjeband omsluter kroppen och ger maximal komfort. Det sofistikerade snittet ser diskret och diskret ut, så att du enkelt kan använda dem under vilken outfit som helst. Den eleganta designen kombinerar funktionalitet och estetik, så att du kan känna dig bekväm och snygg under dina dagar.
Det amerikanska varumärket Maidenform är stolt över sin intima kunskap om kvinnokroppen och dess behov. Med exakta skärningar som anpassar sig efter din figur och kvalitetsmaterial kommer du att känna dig trygg både under mensen och i vardagen. Den eleganta och tidlösa designen är en hit för din livsstil.
Tips: När du hittar menstruationsunderkläder som passar och passar dig förtjänar de den bästa vården. Med rätt hantering kommer den att tjäna dig pålitligt under en mycket lång tid. Du hittar råd om hur du gör detta i vår artikel.
| Modell | Han är 175 cm lång, väger 51 kg och bär storlek S |
|---|---|
| Material | konstfiber |
| Sammansättning | 78 % nylon, 22 % elastan |
| Touch inre lager | bomullstrikå |
| Touch färg på lager | Svart |
| Gummi | Klassisk |
| Sida | 40°C |
| Ironering | Nej |
| Torktumlare | Nej |
| Importör | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Tillverkare | HanesBrands, 1000 East Hanes Mill Road, Winston Salem, NC 27105, contact_us@hanes.com |
| EAN | 196739019625 |
320 människor köpte
Recensioner på främmande språk översätts med hjälp av DeepL translator.
| 5 |
|
4x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Mest användbara
Senaste
Äldst
Tjeckien
Kvalitet och bekvämt material, trosor passar perfekt
Tjeckien
kalsonger
Jag rekommenderar
Tjeckien
Jag rekommenderar
Bra trosor, storlek utmärkt, material trevligt.
Tjeckien
Kalsonger
kvalitet och prestanda
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Nohavičkové menstruační kalhotky pro středně silnou a silnou menstruaci. Černá barva.
Menstruační kalhotky pro středně silnou a silnou menstruaci.
Menstruační kalhotky pro středně silnou a silnou menstruaci.
Sportovní menstruační kraťasy jsou vhodné pro použití při silnější menstruaci, inkontinenci nebo silném výtoku.
Čisticí sprej vhodný pro dezinfekci menstruačního kalíšku i pomůcek pro sebepotěšení. Objem 75 ml.
Menstruační sportovní kalhotky z pružného merina pro střední až slabou menstruaci.
att returnera varorna
rekommenderar en butik
underkläder till bra priser