| Leveranshastighet: | på torsdag 21.5. hos dig |
| DHL | på torsdag 21.5. hos dig |
| på torsdag 21.5. hos dig | |
| Post Nord | på torsdag 21.5. hos dig |
Ny produkt
82 Föremål ks
Varning: sista exemplaret i lager!
Datum för tillgänglighet:
| NEDETO | |
| MENSTRUATIONSTROSOR FÖR KVINNOR | |
| STORLEK | HÖFTOMKRETS (CM) |
|---|---|
| S | 70-75 |
| M | 76-81 |
| L | 82-88 |
| XL | 89-94 |
| XXL | 95-101 |
|
✅ fri fraktFrakt från 79 kr |
✅ Leverans nästa dag |
✅ 120 dagar för att returnera varorna |
✅ 98% nöjda kunder |
✅ Över 400.000 underkläder till bra priser |
✅ Fri frakt från 699 kr |
|
✅ Transparent pris Det lägsta priset under de senaste 30 dagarna är 200 kr Rabatter beräknas från det ursprungliga priset. Fri frakt beräknas efter att rabattkoder har dragits av. Vill du vara säker på att du inte går miste om fler rabatter? Anmäl dig till nyhetsbrevet längst ner på sidan. |
| Modell | är 160 cm lång, väger 47 kg och bär storlek S |
|---|---|
| Material | bomullstrikå |
| Touch inre lager | bomullstrikå |
| Touch färg på lager | Svart |
| Gummi | Klassisk |
| Sida | 40°C |
| Ironering | Nej |
| Torktumlare | Nej |
| Importör | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Tillverkare | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473229311 |
Bekväma menstrosa från det svenska märket Nedeto är lämpliga för daglig användning vid kraftigare menstruation.Komforten vid användning säkerställs av behagliga material – ett antibakteriellt mikrofiberskikt och bomullstrikå.Med trosor du kan lita på kan menstruationen bli oväntat trevlig.Det är bara att prova!
Nedeto menstrosa är tack vare sin pålitlighet och bekväma passform en produkt du snabbt kommer att älska.Trosorna kännetecknas av hög absorptionsförmåga och är lämpliga även för kraftig menstruation.Det absorberande inlägget består av tre skyddande lager, släpper inte igenom vätska, förhindrar bakterietillväxt och dålig lukt, men är samtidigt tunt och diskret.
Sammansättning: Nedeto menstrosa är gjorda av bomullstrikå.Inre lager:100% mikrofiber; 100% polyester.Yttre lager:95 % bomull, 5 % elastan.
Märket Nedeto skapades som vårt eget märke för att kunna erbjuda dig förstklassigt svenskt underkläder utan att spendera hela lönen.Damunderkläder – och menstrosa i synnerhet – förtjänar den högsta kvaliteten, därför ägnar vi stor uppmärksamhet åt materialval och genomarbetade snitt.
Om du behöver mer information om menstrosa rekommenderar vi att du läser vår artikel på bloggen:Hur väljer man menstrosa?
Där hittar du information:
Tips:När du hittar menstruationsunderkläder som passar och känns bra, förtjänar de den bästa vården.Med rätt hantering kommer de att tjäna dig pålitligt under lång tid.Råd om hur du gör detta hittar du i vår artikel.
| Modell | är 160 cm lång, väger 47 kg och bär storlek S |
|---|---|
| Material | bomullstrikå |
| Touch inre lager | bomullstrikå |
| Touch färg på lager | Svart |
| Gummi | Klassisk |
| Sida | 40°C |
| Ironering | Nej |
| Torktumlare | Nej |
| Importör | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Tillverkare | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473229311 |
420 människor köpte
Recensioner på främmande språk översätts med hjälp av DeepL translator.
| 5 |
|
5x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Mest användbara
Senaste
Äldst
Tjeckien
MS kalsonger
Bra passform, bra material och bra pris.
Tjeckien
ms kalsonger
utmärkt pris, passar snyggt och gör sitt jobb
Tjeckien
ms kalsonger
utmärkt pris, passar snyggt och gör sitt jobb
Tjeckien
Jag rekommenderar
Högkvalitativt och bekvämt material
Tjeckien
Jag rekommenderar
Superkvalitet och varor, jag är extremt nöjd
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Nohavičkové menstruační kalhotky pro středně silnou a silnou menstruaci. Černá barva.
Menstruační kalhotky pro středně silnou a silnou menstruaci.
Menstruační kalhotky pro středně silnou a silnou menstruaci.
Sportovní menstruační kraťasy jsou vhodné pro použití při silnější menstruaci, inkontinenci nebo silném výtoku.
Čisticí sprej vhodný pro dezinfekci menstruačního kalíšku i pomůcek pro sebepotěšení. Objem 75 ml.
Menstruační sportovní kalhotky z pružného merina pro střední až slabou menstruaci.
att returnera varorna
rekommenderar en butik
underkläder till bra priser