| Leveranshastighet: | på fredag 22.5. hos dig |
| DHL | på fredag 22.5. hos dig |
| på fredag 22.5. hos dig | |
| Post Nord | på fredag 22.5. hos dig |
Ny produkt
46 Föremål ks
Varning: sista exemplaret i lager!
Datum för tillgänglighet:
| GIANVAGLIA - MÄN | ||
| BOXERS FÖR HERRAR | ||
| STORLEK | MIDJEMÅTT (CM) | OBELASTAT TILLSTÅND (CM) |
|---|---|---|
| M | 70-75 | 34 |
| L | 76-81 | 36 |
| XL | 82-87 | 38 |
| XXL | 88-100 | 39,5 |
| 3XL | 101-106 | 41 |
✅ 44 kr per styck (med kod: GIGA) |
|
✅ fri fraktFrakt från 79 kr |
✅ Leverans nästa dag |
✅ 120 dagar för att returnera varorna |
✅ 98% nöjda kunder |
✅ Över 400.000 underkläder till bra priser |
✅ Fri frakt från 699 kr |
|
✅ Transparent pris Det lägsta priset under de senaste 30 dagarna är 220 kr Rabatter beräknas från det ursprungliga priset. Fri frakt beräknas efter att rabattkoder har dragits av. Vill du vara säker på att du inte går miste om fler rabatter? Anmäl dig till nyhetsbrevet längst ner på sidan. |
| Modell | är 185 cm lång, väger 85 kg och bär storlek M |
|---|---|
| Material | bomull |
| Sammansättning | 78 % bomull, 12 % polyamid, 10% elastan |
| Gummi | förebråddes |
| Sockor | längre |
| Sida | 30°C |
| Ironering | Ja |
| Torktumlare | Nej |
| Tillverkare | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 6013814041064 |
Upplev komfort som du kommer att älska vid första anblicken och beröringen. De rabatterade Gianvaglia boxerkalsongerna kommer att hitta en plats i varje mans garderob. Gianvaglia boxershorts är idealiska för vardagsbruk, arbete och sportaktiviteter och får dig att känna dig självsäker och bekväm hela dagen, oavsett vad dagen har att erbjuda.
Gianvaglia boxershorts är tillverkade av bomull med en blandning av polyamid och elastan. Denna kombination av material ger god andningsförmåga, flexibilitet och komfort. Bomullen är mjuk att ta på och transporterar bort fukt på ett naturligt sätt, medan elastanen ser till att boxershortsen formar sig efter kroppen och håller formen även efter många tvättar.
Den enkla, minimalistiska designen kompletteras av ett vävt elastiskt band med en distinkt logotyp som ger boxershortsen en modern look. Gianvaglia boxerkalsonger har längre ben för att ge dig god täckning och mer stöd och stabilitet under rörelse. Den mer utpräglade linningen är inte bara ett estetiskt element utan håller också boxershortsen på plats väl och trycker inte någonstans.
Det italienska underklädesmärket Gianvaglia har en sydländsk vildhet över sig. Den kommer att älskas av alla som inte bara kräver kvalitet och bekväm passform, utan också en ny design på sina underkläder. Inte bara män, utan även kvinnor och barn kan välja från varumärket Gianvaglia. Speciella underkläder kommer att liva upp din garderob och lyfta ditt humör varje gång du tar på dig dem.
För att säkerställa att dina boxershorts håller länge och förblir i perfekt skick rekommenderar vi följande skötsel:
Tips: Bli expert på underhåll av underkläder med hjälp av tipsen i vår artikel och ge dina favoritplagg den omsorg de förtjänar.
| Modell | är 185 cm lång, väger 85 kg och bär storlek M |
|---|---|
| Material | bomull |
| Sammansättning | 78 % bomull, 12 % polyamid, 10% elastan |
| Gummi | förebråddes |
| Sockor | längre |
| Sida | 30°C |
| Ironering | Ja |
| Torktumlare | Nej |
| Tillverkare | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 6013814041064 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
att returnera varorna
rekommenderar en butik
underkläder till bra priser