| Leveranshastighet: | på fredag 22.5. hos dig |
| DHL | på fredag 22.5. hos dig |
| på fredag 22.5. hos dig | |
| Post Nord | på fredag 22.5. hos dig |
Ny produkt
463 Föremål ks
Varning: sista exemplaret i lager!
Datum för tillgänglighet:
| NEDETO - MÄN | ||
| BOXERSHORTS/SLIPS FÖR MÄN | ||
| STORLEK | MIDJEMÅTT (CM) | OBELASTAT TILLSTÅND (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-77 | 34 |
| M | 78-84 | 36 |
| L | 85-92 | 38 |
| XL | 93-100 | 40 |
| XXL | 101-108 | 42 |
| 3XL | 109-115 | 44 |
| 4XL | 116-123 | 46 |
| 5XL | 124-130 | 48 |
| 6XL | 131-137 | 50 |
| 7XL | 138-144 | 52 |
| 8XL | 145-150 | 54 |
| 9XL | 151-156 | 56 |
| 10XL | 157-163 | 58 |
✅ 76 kr per styck (med kod: ALFA) |
|
✅ fri fraktFrakt från 79 kr |
✅ Leverans nästa dag |
✅ 120 dagar för att returnera varorna |
✅ 98% nöjda kunder |
✅ Över 400.000 underkläder till bra priser |
✅ Fri frakt från 699 kr |
|
✅ Transparent pris Det lägsta priset under de senaste 30 dagarna är 305 kr Rabatter beräknas från det ursprungliga priset. Fri frakt beräknas efter att rabattkoder har dragits av. Vill du vara säker på att du inte går miste om fler rabatter? Anmäl dig till nyhetsbrevet längst ner på sidan. |
| Modell | är 185 cm lång, väger 85 kg och bär storlek M |
|---|---|
| Material | bomull |
| Sammansättning | 95% bomull, 5% elastan |
| Gummi | förebråddes |
| Sockor | längre |
| Sida | 30°C |
| Ironering | Ja |
| Torktumlare | Nej |
| Importör | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Tillverkare | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473290090 |
Släng tristessen och ge din garderob en rejäl portion stil och originalitet!Herrboxershorts från Nedeto med originellt tryck får dig att skratta redan på morgonen och erbjuder samtidigt perfekt komfort hela dagen.De är perfekta för alla som inte är rädda för att vara lite lekfulla – oavsett om du har dem på jobbet, när du slappar hemma eller på utflykt.
Boxershortsen är tillverkade av mjuk och andningsbar bomull med en blandning av elastan, vilket garanterar att de anpassar sig till din kropp utan att begränsa dig.Materialet är skonsamt mot huden, transporterar bort fukt väl och tack vare elastanet behåller boxershortsen formen även efter upprepad tvätt.
Roligt tryck skapar en unik och glad look som garanterat lyfter ditt humör.Om du letar efter underkläder som inte bara är bekväma utan också originella, är detta precis rätt val.Vävd resår i midjan är diskret och stör inte helhetsintrycket, samtidigt som den pålitligt håller boxershortsen på plats utan att skära in.Åtsittande passform med längre ben är designad för att boxershortsen inte ska glida upp eller dra sig.Tack vare detta passar de inte bara för vardagsbruk, utan även för kontorsarbete, resor, lätt sport eller lugn helgavkoppling.
Underkläder från Nedeto säljer vi inte bara, utan vi står också bakom dess tillverkning.Det betyder att vi noggrant har testat dem själva och vi svär vid dem.Oavsett om du beställer boxershorts eller strumpor kan du alltid se fram emot förstklassig kvalitet till ett rimligt pris.Hos märket Nedeto hittar inte bara män utan även kvinnor något för sig – i sortimentet finns också stiliga trosor (inklusive menstrosa).Nedeto-produkter är tillverkade i Turkiet.
För att dina favoritboxershorts ska hålla sig som nya länge rekommenderar vi att du följer dessa skötselråd.
Tips:Bli expert på underklädesskötsel tack vare råden i vår artikel och ge dina favoritplagg den omsorg de förtjänar.
| Modell | är 185 cm lång, väger 85 kg och bär storlek M |
|---|---|
| Material | bomull |
| Sammansättning | 95% bomull, 5% elastan |
| Gummi | förebråddes |
| Sockor | längre |
| Sida | 30°C |
| Ironering | Ja |
| Torktumlare | Nej |
| Importör | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Tillverkare | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473290090 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
att returnera varorna
rekommenderar en butik
underkläder till bra priser