| Leveranshastighet: | på fredag 24.4. hos dig |
| DHL | på fredag 24.4. hos dig |
| på fredag 24.4. hos dig | |
| Post Nord | på fredag 24.4. hos dig |
Ny produkt
50 Föremål ks
Varning: sista exemplaret i lager!
Datum för tillgänglighet:
| CALVIN KLEIN - MÄN | ||
| BOXERSHORTS / KALSONGER | ||
| STORLEK | HÖFTOMKRETS (CM) | OBELASTAT TILLSTÅND (CM) |
|---|---|---|
| S | 68-77 | 34 |
| M | 78-87 | 36,5 |
| L | 88-98 | 40 |
| XL | 99-114 | 44,5 |
| XXL | 115-125 | 50 |
| 3XL | 125-134 | 54,5 |
| 4XL | 135-142 | 58 |
✅ 182 kr per styck (med kod: TURBO) |
|
✅ fri fraktFrakt från 0 |
✅ Leverans nästa dag |
✅ 120 dagar för att returnera varorna |
✅ 98% nöjda kunder |
✅ Över 400.000 underkläder till bra priser |
|
✅ Transparent pris Det lägsta priset under de senaste 30 dagarna är 547 kr Rabatter beräknas från det ursprungliga priset. Fri frakt beräknas efter att rabattkoder har dragits av. Vill du vara säker på att du inte går miste om fler rabatter? Anmäl dig till nyhetsbrevet längst ner på sidan. |
| Modell | är 185 cm lång, väger 85 kg och bär storlek M |
|---|---|
| Material | konstfiber |
| Sammansättning | 88 % polyester, 12 % elastan |
| Gummi | förebråddes |
| Sockor | längre |
| Sida | 30°C |
| Ironering | Nej |
| Torktumlare | Nej |
| Importör | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Nederländerna, service.eu@calvinklein.com |
| Tillverkare | Calvin Klein Inc, 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8721187532383 |
Vill du ha boxershorts som erbjuder perfekt komfort, modern design och högsta kvalitet?Herrboxershorts Calvin Klein är det rätta valet!Tack vare kombinationen av mjukt, andningsbart material och exakt skärning ger de dig maximal komfort hela dagen.Elegant färgkombination och ikonisk logotyp ger en stil som aldrig går ur modet.
Dessa boxershorts är tillverkade av en kombination av polyester och elastan, vilket säkerställer den perfekta kombinationen av mjukhet, elasticitet och hållbarhet.Materialet är lätt, utmärkt andningsbart och transporterar bort fukt snabbt, så du känner dig fräsch även vid heldagsanvändning.Boxershortsen är också perfekt elastiska, så de sitter bra på kroppen och anpassar sig till dina rörelser utan begränsningar.Denna materialkombination är idealisk inte bara för vardagsbruk utan även för olika sportaktiviteter.
Minimalistisk look med vävd resår i midjan kompletteras med Calvin Klein-logotypen, vilket ger boxershortsen en lyxig och sofistikerad stil.Boxershortsen har längre ben, vilket är mycket bekvämt vid långvarigt sittande och mer krävande rörelser.Den åtsittande passformen följer perfekt din kroppsform, vilket både du och din omgivning kommer att uppskatta.Tack vare det släta materialet passar boxershortsen utmärkt även under tajta kläder, som därmed framhävs perfekt.
Herrunderkläder Calvin Klein är en av modeindustrins stöttepelare. Herrboxershorts är ett bevis på att Calvin Klein vet hur man kombinerar kvalitet med stil.Under mer än 50 års existens har märket visat att få kan konkurrera med dem på underklädesmarknaden.När du vill kunna lita på dina underkläder i alla situationer, då vill du ha Calvin Klein underkläder.
För att boxershortsen ska behålla sin perfekta form och kvalitet så länge som möjligt, följ dessa riktlinjer:
Tips:Att hitta det perfekta underklädesplagget som passar dig perfekt kan ibland vara utmanande.När du väl hittar det, är det värt att ta väl hand om det så att det håller länge.Tips om hur du gör det hittar du i vår artikel.
| Modell | är 185 cm lång, väger 85 kg och bär storlek M |
|---|---|
| Material | konstfiber |
| Sammansättning | 88 % polyester, 12 % elastan |
| Gummi | förebråddes |
| Sockor | längre |
| Sida | 30°C |
| Ironering | Nej |
| Torktumlare | Nej |
| Importör | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Nederländerna, service.eu@calvinklein.com |
| Tillverkare | Calvin Klein Inc, 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8721187532383 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
att returnera varorna
rekommenderar en butik
underkläder till bra priser