| Leveranshastighet: | på fredag 24.4. hos dig |
| DHL | på fredag 24.4. hos dig |
| på fredag 24.4. hos dig | |
| Post Nord | på fredag 24.4. hos dig |
Ny produkt
368 Föremål ks
Varning: sista exemplaret i lager!
Datum för tillgänglighet:
| PIETRO FILIPI - MÄN | ||
| BOXERS FÖR HERRAR | ||
| STORLEK | HÖFTOMKRETS (CM) | OBELASTAT TILLSTÅND (CM) |
|---|---|---|
| M | 78-84 | 36 |
| L | 85-92 | 38 |
| XL | 93-100 | 40 |
| XXL | 101-108 | 42 |
| 3XL | 109-115 | 44 |
| 4XL | 116-123 | 46 |
| 5XL | 124-130 | 48 |
✅ 120 kr per styck (med kod: TURBO) |
|
✅ fri fraktFrakt från 79 kr |
✅ Leverans nästa dag |
✅ 120 dagar för att returnera varorna |
✅ 98% nöjda kunder |
✅ Över 400.000 underkläder till bra priser |
✅ Fri frakt från 699 kr |
|
✅ Transparent pris Det lägsta priset under de senaste 30 dagarna är 239 kr Rabatter beräknas från det ursprungliga priset. Fri frakt beräknas efter att rabattkoder har dragits av. Vill du vara säker på att du inte går miste om fler rabatter? Anmäl dig till nyhetsbrevet längst ner på sidan. |
| Modell | är 185 cm lång, väger 85 kg och bär storlek M |
|---|---|
| Material | bomull |
| Sammansättning | 95% bomull, 5% elastan |
| Gummi | förebråddes |
| Sockor | längre |
| Sida | 40°C |
| Ironering | Ja |
| Torktumlare | Nej |
| Importör | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Tillverkare | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473265425 |
Bekväma menstrosa från det svenska märket Nedeto är lämpliga för daglig användning vid medelstark menstruation.Komforten vid användning säkerställs av behagliga material – ett antibakteriellt mikrofiberskikt, bomullstrikå och en mjuk vävd resår med Nedeto-logga.Med trosor du kan lita på kan menstruationen bli oväntat trevlig.Det är bara att prova!
Nedeto menstrosa är tack vare sin tillförlitlighet och bekväma passform bland de produkter du snabbt kommer att älska.Den medelhöga absorptionsförmågan gör dessa trosor till det perfekta ogenomträngliga plagget för normal menstruation.Det absorberande inlägget består av tre skyddande lager, släpper inte igenom vätska, förhindrar bakterietillväxt och lukt, men är samtidigt tunt och diskret.
Sammansättning: Menstrosa Nedeto är gjorda av bomullstrikå.Inre lager:100% mikrofiber; 100% polyester.Yttre lager:95 % bomull, 5 % elastan.
Märket Nedeto skapades som vårt eget märke för att kunna erbjuda dig högkvalitativa svenska underkläder utan att du behöver spendera hela lönen.Damunderkläder – och menstrosa i synnerhet – förtjänar den högsta kvaliteten, därför ägnar vi stor uppmärksamhet åt materialval och genomarbetade snitt.
Om du behöver mer information om menstrosa rekommenderar vi att du läser vår artikel på bloggen:Hur väljer man menstrosa?
Du hittar information där:
Tips:När du hittar menstruationsunderkläder som passar och fungerar för dig, förtjänar de den bästa vården.Med rätt hantering kommer de att tjäna dig pålitligt under lång tid.Råd om hur du gör hittar du i vår artikel.
| Modell | är 185 cm lång, väger 85 kg och bär storlek M |
|---|---|
| Material | bomull |
| Sammansättning | 95% bomull, 5% elastan |
| Gummi | förebråddes |
| Sockor | längre |
| Sida | 40°C |
| Ironering | Ja |
| Torktumlare | Nej |
| Importör | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Tillverkare | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473265425 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
att returnera varorna
rekommenderar en butik
underkläder till bra priser