| Leveranshastighet: | på fredag 24.4. hos dig |
| DHL | på fredag 24.4. hos dig |
| på fredag 24.4. hos dig | |
| Post Nord | på fredag 24.4. hos dig |
Ny produkt
75 Föremål ks
Varning: sista exemplaret i lager!
Datum för tillgänglighet:
| PUMA - MÄN | ||
| BOXERSHORTS / KALSONGER / SHORTS | ||
| STORLEK | HÖFTOMKRETS (CM) | OBELASTAT TILLSTÅND (CM) |
|---|---|---|
| S | 71-79 | 34 |
| M | 79-88 | 35 |
| L | 89-99 | 38 |
| XL | 99-109 | 40 |
✅ 146 kr per styck (med kod: TURBO) |
|
✅ fri fraktFrakt från 79 kr |
✅ Leverans nästa dag |
✅ 120 dagar för att returnera varorna |
✅ 98% nöjda kunder |
✅ Över 400.000 underkläder till bra priser |
✅ Fri frakt från 699 kr |
|
✅ Transparent pris Det lägsta priset under de senaste 30 dagarna är 292 kr Rabatter beräknas från det ursprungliga priset. Fri frakt beräknas efter att rabattkoder har dragits av. Vill du vara säker på att du inte går miste om fler rabatter? Anmäl dig till nyhetsbrevet längst ner på sidan. |
| Modell | är 185 cm lång, väger 85 kg och bär storlek M |
|---|---|
| Material | bomull |
| Sammansättning | 95% bomull, 5% elastan |
| Gummi | förebråddes |
| Sockor | längre |
| Sida | 40°C |
| Ironering | Nej |
| Torktumlare | Nej |
| Tillverkare | PUMA SE, PUMA Way 1, DE-91074 Herzogenaurach, Tyskland, product.safety@puma.com |
| EAN | 8720245804790 |
Njut av den perfekta kombinationen av komfort och modern stil med herrboxershorts från Puma.Tack vare kvalitetsmaterial och tidlös design är de idealiska för dagligt bruk, oavsett om det är på jobbet, vid sport eller bara för avkoppling hemma.Puma boxershorts kommer att glädja varje man som söker enkel design och maximal kvalitet för sin komfort.
Boxershortsen är tillverkade av en premiumblandning av bomull med inslag av elastan, vilket garanterar deras mjukhet, andningsförmåga och elasticitet.Bomullsbasen ger en behaglig känsla mot huden, medan elastan säkerställer att boxershortsen anpassar sig till din kropp och behåller sin form även efter upprepad användning.
Tidlös färgsättning hittar sin plats i varje stilmedveten mans garderob.Vävd resår i midjan med Puma-logga ger boxershortsen en lätt sportig look.Längre ben säkerställer komfort och stöd hela dagen, oavsett om du har en lång dag på kontoret, bakom ratten eller mer krävande sportaktiviteter.Praktisk passform möjliggör rörelsefrihet och är lämplig både för en aktiv livsstil och för lugna stunder.
Märket Puma är känt över hela världen, särskilt för sina kläder och underkläder som bärs av kända idrottare.Strumpor, t-shirts, bh:ar eller boxershorts från Puma kan du bära inte bara på gymmet, utan för alla tillfällen, de gör dig inte besviken på utflykten eller på jobbet.Oavsett vilket plagg du väljer kan du se fram emot behagligt material och exakt passform som helt enkelt passar dig.
För att dina nya boxershorts ska hålla länge rekommenderar vi att du följer dessa anvisningar.
Tips:Att hitta sina favoritunderkläder kan ibland vara en lång process, därför vill vi att dina favoritplagg ska hålla länge.Därför hittar du också många fantastiska tvättlösningar för underkläder hos oss, som tvättlappar eller påsar för ömtåliga plagg.
| Modell | är 185 cm lång, väger 85 kg och bär storlek M |
|---|---|
| Material | bomull |
| Sammansättning | 95% bomull, 5% elastan |
| Gummi | förebråddes |
| Sockor | längre |
| Sida | 40°C |
| Ironering | Nej |
| Torktumlare | Nej |
| Tillverkare | PUMA SE, PUMA Way 1, DE-91074 Herzogenaurach, Tyskland, product.safety@puma.com |
| EAN | 8720245804790 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
att returnera varorna
rekommenderar en butik
underkläder till bra priser