| Leveranshastighet: | på fredag 22.5. hos dig |
| DHL | på fredag 22.5. hos dig |
| på fredag 22.5. hos dig | |
| Post Nord | på fredag 22.5. hos dig |
Ny produkt
30 Föremål ks
Varning: sista exemplaret i lager!
Datum för tillgänglighet:
| JACK AND JONES - MÄN | ||
| BOXERS FÖR HERRAR | ||
| STORLEK | MIDJEMÅTT (CM) | OBELASTAT TILLSTÅND (CM) |
|---|---|---|
| S | 74-80 | 32 |
| M | 81-87 | 34 |
| L | 88-94 | 36 |
| XL | 95-101 | 38 |
| XXL | 102-108 | 41 |
✅ 85 kr per styck (med kod: TURBO) |
|
✅ fri fraktFrakt från 79 kr |
✅ Leverans nästa dag |
✅ 120 dagar för att returnera varorna |
✅ 98% nöjda kunder |
✅ Över 400.000 underkläder till bra priser |
✅ Fri frakt från 699 kr |
|
✅ Transparent pris Det lägsta priset under de senaste 30 dagarna är 255 kr Rabatter beräknas från det ursprungliga priset. Fri frakt beräknas efter att rabattkoder har dragits av. Vill du vara säker på att du inte går miste om fler rabatter? Anmäl dig till nyhetsbrevet längst ner på sidan. |
| Modell | är 185 cm lång, väger 85 kg och bär storlek M |
|---|---|
| Material | bomull |
| Sammansättning | 95% bomull, 5% elastan |
| Gummi | förebråddes |
| Sockor | längre |
| Sida | 30°C |
| Ironering | Ja |
| Torktumlare | Ja |
| Tillverkare | BESTSELLER Handels GmbH, Sieveringer Straße 245, 1190 Wien, Österrike, regioneast@bestseller.com |
| EAN | 5715615906924 |
| Modell | är 185 cm lång, väger 85 kg och bär storlek M |
|---|---|
| Material | bomull |
| Sammansättning | 95% bomull, 5% elastan |
| Gummi | förebråddes |
| Sockor | längre |
| Sida | 30°C |
| Ironering | Ja |
| Torktumlare | Ja |
| Tillverkare | BESTSELLER Handels GmbH, Sieveringer Straße 245, 1190 Wien, Österrike, regioneast@bestseller.com |
| EAN | 5715615906924 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
att returnera varorna
rekommenderar en butik
underkläder till bra priser