| Leveranshastighet: | på fredag 24.4. hos dig |
| DHL | på fredag 24.4. hos dig |
| på fredag 24.4. hos dig | |
| Post Nord | på fredag 24.4. hos dig |
Ny produkt
26 Föremål ks
Varning: sista exemplaret i lager!
Datum för tillgänglighet:
| ATLANTIC - MÄN | |
| ATLANTIC BOXERSHORTS / KALSONGER / SHORTS | |
| STORLEK | HÖFTOMKRETS (CM) |
|---|---|
| S | 78-81 |
| M | 82-85 |
| L | 86-89 |
| XL | 90-94 |
| XXL | 95-99 |
✅ 91 kr per styck (med kod: TURBO) |
|
✅ fri fraktFrakt från 79 kr |
✅ Leverans nästa dag |
✅ 120 dagar för att returnera varorna |
✅ 98% nöjda kunder |
✅ Över 400.000 underkläder till bra priser |
✅ Fri frakt från 699 kr |
|
✅ Transparent pris Det lägsta priset under de senaste 30 dagarna är 273 kr Rabatter beräknas från det ursprungliga priset. Fri frakt beräknas efter att rabattkoder har dragits av. Vill du vara säker på att du inte går miste om fler rabatter? Anmäl dig till nyhetsbrevet längst ner på sidan. |
| Modell | är 185 cm lång, väger 85 kg och bär storlek M |
|---|---|
| Material | bomull |
| Sammansättning | 95% bomull, 5% elastan |
| Gummi | förebråddes |
| Sockor | längre |
| Sida | 30°C |
| Ironering | Nej |
| Torktumlare | Nej |
| Tillverkare | Via Moda Sp. z o.o., 7 Mokotowska Street, 10, 00-640 Warszawa, info@viamoda-group.com |
| EAN | 5903351335713 |
Uppgradera din garderob med detta förmånliga paket med Atlantic-boxershorts för män. Boxershorts ger dig komfort och stil som passar perfekt för vardagsbruk. Tack vare det högkvalitativa materialet och den enkla designen passar de för alla tillfällen, oavsett om du ser fram emot en lång dag på jobbet, en resa eller att slappa i soffan.
Boxershortsen är tillverkade av en blandning av bomull och elastan, vilket ger dem mjukhet, andningsförmåga och den nödvändiga flexibiliteten. Bomullen är hudvänlig och ger en behaglig känsla, medan elastanen ger elasticitet, så att boxerkalsongerna anpassar sig väl till din kropp och ser till att du känner dig bekväm hela dagen.
Varje boxerkalsong har ett elastiskt midjeband med Atlantic-logotyp som ger en modern look samtidigt som det håller boxerkalsongerna säkert på plats, utan att klämma eller riva. De längre benen ger tillräcklig täckning och stöd, vilket kommer att uppskattas särskilt av män som söker en funktionell och bekväm passform.
Det populära polska underklädesmärket Atlantic kommer att övertyga dig om att du inte behöver spendera hela din lönecheck på kvalitetsboxershorts, shorts eller kalsonger. Du kan se fram emot premiummaterial som är behagliga att ta på och som anpassar sig väl till din kropp. Den minimalistiska stilen och det klassiska färgschemat passar väl in i garderoben för alla generationer. Men även fans av mer distinkta produkter som föredrar modern design, djärva färger eller subtila mönster kommer att finna Atlantics varumärke i sin smak. Atlantis underkläder kommer helt enkelt att hitta sin plats i garderoben för kvinnor och män som bryr sig om sin egen komfort och vill skämma bort sig med kvalitetsplagg i sin garderob.
För en lång livslängd och komfort är det viktigt att ta hand om den på rätt sätt.
Tips: Bli expert på underhåll av underkläder med hjälp av tipsen i vår artikel och ge dina favoritplagg den omsorg de förtjänar.
| Modell | är 185 cm lång, väger 85 kg och bär storlek M |
|---|---|
| Material | bomull |
| Sammansättning | 95% bomull, 5% elastan |
| Gummi | förebråddes |
| Sockor | längre |
| Sida | 30°C |
| Ironering | Nej |
| Torktumlare | Nej |
| Tillverkare | Via Moda Sp. z o.o., 7 Mokotowska Street, 10, 00-640 Warszawa, info@viamoda-group.com |
| EAN | 5903351335713 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
att returnera varorna
rekommenderar en butik
underkläder till bra priser