| Leveranshastighet: | på torsdag 16.4. hos dig |
| DHL | på torsdag 16.4. hos dig |
| på torsdag 16.4. hos dig | |
| Post Nord | på torsdag 16.4. hos dig |
Ny produkt
296 Föremål ks
Varning: sista exemplaret i lager!
Datum för tillgänglighet:
| PIETRO FILIPI - MÄN | ||
| BOXERS FÖR HERRAR | ||
| STORLEK | HÖFTOMKRETS (CM) | OBELASTAT TILLSTÅND (CM) |
|---|---|---|
| M | 78-84 | 36 |
| L | 85-92 | 38 |
| XL | 93-100 | 40 |
| XXL | 101-108 | 42 |
| 3XL | 109-115 | 44 |
| 4XL | 116-123 | 46 |
| 5XL | 124-130 | 48 |
✅ 85 kr per styck (med kod: TURBO) |
|
✅ fri fraktFrakt från 79 kr |
✅ Leverans nästa dag |
✅ 120 dagar för att returnera varorna |
✅ 98% nöjda kunder |
✅ Över 400.000 underkläder till bra priser |
✅ Fri frakt från 699 kr |
|
✅ Transparent pris Det lägsta priset under de senaste 30 dagarna är 254 kr Rabatter beräknas från det ursprungliga priset. Fri frakt beräknas efter att rabattkoder har dragits av. Vill du vara säker på att du inte går miste om fler rabatter? Anmäl dig till nyhetsbrevet längst ner på sidan. |
| Modell | är 185 cm lång, väger 85 kg och bär storlek M |
|---|---|
| Material | bomull |
| Sammansättning | 95% bomull, 5% elastan |
| Gummi | förebråddes |
| Sockor | längre |
| Sida | 40°C |
| Ironering | Ja |
| Torktumlare | Nej |
| Importör | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Tillverkare | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473227546 |
Unna dig en känsla av lyx och total komfort med Pietro Filipi boxershorts för män. Dessa svarta boxershorts är designade med fokus på kvalitet och stil och är det perfekta valet för män som uppskattar elegans, raffinerad smak och komfort hela dagen.
Pietro Filipi boxershorts är tillverkade i en bomulls- och elastanblandning. Bomull ger en behaglig känsla mot huden, andas och är mjuk, medan elastan ser till att boxerkalsongerna anpassar sig perfekt till kroppen och ger mycket rörelsefrihet. Så att du kan njuta av komfort hela dagen, oavsett om du är på jobbet, sportar eller tillbringar tid hemma.
Enkla svarta boxershorts med ett distinkt vävt elastiskt band med Pietro Filipi-logotypen är designade för att se moderna och eleganta ut. Längre ben ger tillräckligt stöd och skydd, vilket du kommer att uppskatta särskilt under fysisk aktivitet, men även under långa pass. Denna tidlösa design är idealisk för både vardagsbruk och mer krävande aktiviteter. Det är precis den typ av diskret lyx som varje stilsäker man uppskattar.
Varumärket Pietro Filipi har en lång tradition på den tjeckiska marknaden. Ursprungligen specialiserade sig varumärket på moderna kläder för företag, vilket var populärt bland tusentals människor inte bara i detta land utan också på utländska marknader. Pietro Filipi underkläder fortsätter traditionen med avancerade produkter med modern design som kommer att uppdatera din garderob och få dig att se bra ut. Boxershortsen är tillverkade i Turkiet.
Tips: Att hitta rätt underkläder som passar dig perfekt kan vara en utmaning. När du väl har hittat den är det värt att ta väl hand om den så att den håller länge. Du hittar råd om hur du gör detta i vår artikel.
| Modell | är 185 cm lång, väger 85 kg och bär storlek M |
|---|---|
| Material | bomull |
| Sammansättning | 95% bomull, 5% elastan |
| Gummi | förebråddes |
| Sockor | längre |
| Sida | 40°C |
| Ironering | Ja |
| Torktumlare | Nej |
| Importör | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Tillverkare | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473227546 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
att returnera varorna
rekommenderar en butik
underkläder till bra priser