| Leveranshastighet: | på torsdag 21.5. hos dig |
| DHL | på torsdag 21.5. hos dig |
| på torsdag 21.5. hos dig | |
| Post Nord | på torsdag 21.5. hos dig |
Ny produkt
239 Föremål ks
Varning: sista exemplaret i lager!
Datum för tillgänglighet:
| BOXERSHORTS I BAMBU | ||
| STORLEK | HÖFTOMKRETS (CM) | OBELASTAT TILLSTÅND (CM) |
|---|---|---|
| M | 72-82 | 33 |
| L | 82-94 | 35 |
| XL | 94-106 | 37 |
| XXL | 106-120 | 39 |
✅ 107 kr per styck (med kod: ALFA) |
|
✅ fri fraktFrakt från 79 kr |
✅ Leverans nästa dag |
✅ 120 dagar för att returnera varorna |
✅ 98% nöjda kunder |
✅ Över 400.000 underkläder till bra priser |
✅ Fri frakt från 699 kr |
|
✅ Transparent pris Det lägsta priset under de senaste 30 dagarna är 320 kr Rabatter beräknas från det ursprungliga priset. Fri frakt beräknas efter att rabattkoder har dragits av. Vill du vara säker på att du inte går miste om fler rabatter? Anmäl dig till nyhetsbrevet längst ner på sidan. |
| Modell | är 185 cm lång, väger 85 kg och bär storlek M |
|---|---|
| Material | bambu |
| Sammansättning | 82 % bambuviskos, 12 % polyamid, 6 % elastan |
| Gummi | Sömlös |
| Sockor | längre |
| Sida | 30°C |
| Ironering | Ja |
| Torktumlare | Nej |
| Importör | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Tillverkare | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473177230 |
Herrboxershorts från Nedeto i bambuviskos erbjuder dig inte bara exceptionell komfort, utan också en stilren och funktionell design.Tack vare den sömlösa designen är de det perfekta valet för dagligt bruk, oavsett om du är på jobbet, tränar eller slappnar av hemma.De är så bekväma att du inte ens vill ta av dem.
Boxershortsen är tillverkade av bambuviskos med en blandning av elastan.Bambufibrer är kända för sin andningsförmåga och antibakteriella egenskaper, vilket innebär att din hud förblir fräsch även under krävande möten med chefen eller besök hos svärmor.Elastan ger sedan boxershortsen elasticitet och hållbarhet, så de anpassar sig perfekt till din kropp.
Den sömlösa konstruktionen av Nedeto boxershorts ger dig maximal komfort utan obehagliga tryckmärken och skav.Tack vare de längre benen är boxershortsen det perfekta valet för män som uppskattar mer täckning och stöd under rörelse.Vävd resår med minimalistisk logotyp från Nedeto håller perfekt utan att trycka och ser till att boxershortsen stannar på plats hela dagen.
Vi bär alla Nedeto boxershorts, eftersom vi tillverkat dem själva.Dessa boxershorts är tillverkade i Turkiet.Nedeto är vårt eget märke och vi står för dess produkter.Vi lägger stor vikt vid kvalitetsmaterial och felfri bearbetning, så att våra kunder kan njuta av moderna underkläder till ett fantastiskt pris.Boxershortsen är tillverkade i Turkiet.
För att dina nya boxershorts ska behålla sin kvalitet så länge som möjligt, följ dessa riktlinjer:
Tips:Bambufibrer är bland de mjukaste materialen, så de förtjänar exceptionell behandling.För att dina boxershorts alltid ska vara i toppskick, har vi förberett massor av fantastiska tvätttips för underkläder, som tvättpapper eller tvättpåsar för fintvätt.
| Modell | är 185 cm lång, väger 85 kg och bär storlek M |
|---|---|
| Material | bambu |
| Sammansättning | 82 % bambuviskos, 12 % polyamid, 6 % elastan |
| Gummi | Sömlös |
| Sockor | längre |
| Sida | 30°C |
| Ironering | Ja |
| Torktumlare | Nej |
| Importör | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Tillverkare | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473177230 |
1 798 människor köpte
Recensioner på främmande språk översätts med hjälp av DeepL translator.
| 5 |
|
4x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Mest användbara
Senaste
Äldst
Tjeckien
Sömlös
enkla sömlösa boxershorts, ok för mig
Tjeckien
boxershorts för män
Snabbt levererad och förhållandet mellan pris, kvalitet och material super.
Tjeckien
Nedeto
Uppfyller mina förväntningar
Tjeckien
boxershorts
superpris och kvalitet
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
att returnera varorna
rekommenderar en butik
underkläder till bra priser