| Leveranshastighet: | på fredag 24.4. hos dig |
| DHL | på fredag 24.4. hos dig |
| på fredag 24.4. hos dig | |
| Post Nord | på fredag 24.4. hos dig |
Ny produkt
0 Föremål ks
Denna produkt finns inte längre i lager
Varning: sista exemplaret i lager!
Datum för tillgänglighet:
| DIESEL - MÄN | ||
| BOXERSHORTS/SLIPS/STRUMPOR | ||
| STORLEK | HÖFTOMKRETS (CM) | OBELASTAT TILLSTÅND (CM) |
|---|---|---|
| S | 72-77 | 35 |
| M | 78-83 | 37 |
| L | 84-89 | 39 |
| XL | 90-95 | 41 |
| XXL | 96-101 | 43 |
|
584 kr
389 kr
292 kr
med en kod: TURBO
|
| Spara 195 kr |
|
|
✅ 97 kr per styck (med kod: TURBO) |
|
✅ fri fraktFrakt från 79 kr |
✅ Leverans nästa dag |
✅ 120 dagar för att returnera varorna |
✅ 98% nöjda kunder |
✅ Över 400.000 underkläder till bra priser |
✅ Fri frakt från 699 kr |
|
✅ Transparent pris Det lägsta priset under de senaste 30 dagarna är 292 kr Rabatter beräknas från det ursprungliga priset. Fri frakt beräknas efter att rabattkoder har dragits av. Vill du vara säker på att du inte går miste om fler rabatter? Anmäl dig till nyhetsbrevet längst ner på sidan. |
| Modell | är 185 cm lång, väger 85 kg och bär storlek M |
|---|---|
| Material | bomull |
| Sammansättning | 95% bomull, 5% elastan |
| Gummi | förebråddes |
| Sockor | kortare |
| Sida | 30°C |
| Ironering | Ja |
| Torktumlare | Ja |
| Importör | VERMONT Holding a.s., Pohořelec 114/22, Prag 1- Hradčany, vermont@vermont.eu |
| Tillverkare | Diesel S.p.A, Via dell Industria 4-6, privacy@diesel.com |
| EAN | 8053837151867 |
Satsa på en beprövad kombination av stil, komfort och kvalitet med dessa herrboxershorts från Diesel.Elegant färgsättning och ett framträdande vävt resårband med den ikoniska logotypen ger dig självförtroende, oavsett var du befinner dig – hemma, på jobbet eller på resande fot.
Boxershortsen är tillverkade av en behaglig blandning av bomull och elastan.Det gör dem inte bara mjuka och sköna att röra vid, utan också tillräckligt elastiska för att perfekt passa och anpassa sig till din kropp utan att begränsa din rörelsefrihet.Dessutom är bomullen andningsbar och lämplig även för personer med känslig hud, vilket du kommer att uppskatta under en hel dags användning.
Enfärgad design med kontrasterande resårband ger ett modernt och tidlöst intryck.Det vävda resårbandet med Diesel-logotypen ser inte bara bra ut, utan håller också bra, skär inte in någonstans och boxershortsen sitter på plats, oavsett om du sitter på ett arbetsmöte eller klättrar i bergen.Kortare ben rullar inte upp under byxorna och garanterar frihet och naturlig rörelse.
Det ikoniska kläd- och underklädesmärket Diesel kommer att fascinera dig med sin enkla stil med originella inslag.Det gör att de passar perfekt i vilken garderob som helst och låter din unika personlighet lysa igenom.Oavsett om du väljer herrboxershorts eller en dambehå, kan du alltid se fram emot mjuka material och genomarbetade snitt som sitter som gjutna.
För att dina favoritunderkläder ska hålla länge rekommenderar vi att du följer dessa tips.
Tips:Att hitta det perfekta underklädesplagget som passar dig perfekt kan ibland vara utmanande.När du väl hittar det, är det värt att ta väl hand om det så att det håller länge.Tips om hur du gör det hittar du i vår artikel.
| Modell | är 185 cm lång, väger 85 kg och bär storlek M |
|---|---|
| Material | bomull |
| Sammansättning | 95% bomull, 5% elastan |
| Gummi | förebråddes |
| Sockor | kortare |
| Sida | 30°C |
| Ironering | Ja |
| Torktumlare | Ja |
| Importör | VERMONT Holding a.s., Pohořelec 114/22, Prag 1- Hradčany, vermont@vermont.eu |
| Tillverkare | Diesel S.p.A, Via dell Industria 4-6, privacy@diesel.com |
| EAN | 8053837151867 |
20 människor köpte
Recensioner på främmande språk översätts med hjälp av DeepL translator.
| 5 |
|
5x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Mest användbara
Senaste
Äldst
Tjeckien
Superenkelt.
utmärkt material-
Tjeckien
Peck
Kvalitet och varumärke
Tjeckien
Underbart
Boxers passar bra. Skärningen av dessa boxare är också utmärkt.
Tjeckien
Butik Utbildningsbutik
+Varor av hög kvalitet
+Diesel varumärke
+Storlek passar för att mäta
+Tyg av hög kvalitet
+Kvalitet på skärning och sömmar
+Känsla av god personlig kommunikation
Tjeckien
:)
Coolt färgschema
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
att returnera varorna
rekommenderar en butik
underkläder till bra priser