| Leveranshastighet: | på fredag 24.4. hos dig |
| DHL | på fredag 24.4. hos dig |
| på fredag 24.4. hos dig | |
| Post Nord | på fredag 24.4. hos dig |
Ny produkt
0 Föremål ks
Denna produkt finns inte längre i lager
Varning: sista exemplaret i lager!
Datum för tillgänglighet:
| HORSEFEATHERS - MÄN | ||
| SHORTS / BOXERSHORTS | ||
| STORLEK | HÖFTOMKRETS (CM) | OBELASTAT TILLSTÅND (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-80 | 34 |
| M | 81-90 | 37 |
| L | 91-100 | 40 |
| XL | 101-110 | 43 |
| XXL | 111-125 | 46 |
|
244 kr
149 kr
112 kr
med en kod: TURBO
|
| Spara 95 kr |
|
|
|
✅ fri fraktFrakt från 79 kr |
✅ Leverans nästa dag |
✅ 120 dagar för att returnera varorna |
✅ 98% nöjda kunder |
✅ Över 400.000 underkläder till bra priser |
✅ Fri frakt från 699 kr |
|
✅ Transparent pris Det lägsta priset under de senaste 30 dagarna är 112 kr Rabatter beräknas från det ursprungliga priset. Fri frakt beräknas efter att rabattkoder har dragits av. Vill du vara säker på att du inte går miste om fler rabatter? Anmäl dig till nyhetsbrevet längst ner på sidan. |
| Modell | är 185 cm lång, väger 85 kg och bär storlek M |
|---|---|
| Material | bomull |
| Sammansättning | 95% bomull, 5% elastan |
| Gummi | förebråddes |
| Sockor | längre |
| Sida | 30°C |
| Ironering | Ja |
| Torktumlare | Nej |
| Tillverkare | STIGMA DISTRIBUTION, s.r.o., Slovanská alej 24, 32600 Plzeň, info@horsefeathers.eu |
| EAN | 8592321400185 |
För har vi en delikatess från det titletjeckiska varumärket - Trenýrkárna.cz från det tjeckiskatitlevarumärket Horsefeathers. Modellen har längre ben och den vävda resåren ger komfort i alla rörelser. Och lita på att killarna på är erfarna med rörelsen. Det behagliga elastiska materialet med en övervägande del bomull är ett säkert kort. Om du letar efter en praktisk men ändå fantastisk present kan du sluta nu eftersom du just har upptäckt den.
| Modell | är 185 cm lång, väger 85 kg och bär storlek M |
|---|---|
| Material | bomull |
| Sammansättning | 95% bomull, 5% elastan |
| Gummi | förebråddes |
| Sockor | längre |
| Sida | 30°C |
| Ironering | Ja |
| Torktumlare | Nej |
| Tillverkare | STIGMA DISTRIBUTION, s.r.o., Slovanská alej 24, 32600 Plzeň, info@horsefeathers.eu |
| EAN | 8592321400185 |
35 människor köpte
Recensioner på främmande språk översätts med hjälp av DeepL translator.
| 5 |
|
5x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Mest användbara
Senaste
Äldst
Tjeckien
Bra shorts
Mycket bekväma och snygga shorts, storleken passar enligt diagrammet
Tjeckien
Lyx
En total explosion
Tjeckien
Boxershorts
Högkvalitativa, klassiska boxershorts för män med långa ben.
Tjeckien
Bästa
trevligt material, vacker färg...
Tjeckien
Super
Trevlig
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
att returnera varorna
rekommenderar en butik
underkläder till bra priser