| Leveranshastighet: | på fredag 24.4. hos dig |
| DHL | på fredag 24.4. hos dig |
| på fredag 24.4. hos dig | |
| Post Nord | på fredag 24.4. hos dig |
Ny produkt
0 Föremål ks
Denna produkt finns inte längre i lager
Varning: sista exemplaret i lager!
Datum för tillgänglighet:
| CALVIN KLEIN - MÄN | ||
| BOXERSHORTS / KALSONGER | ||
| STORLEK | HÖFTOMKRETS (CM) | OBELASTAT TILLSTÅND (CM) |
|---|---|---|
| S | 68-77 | 34 |
| M | 78-87 | 36,5 |
| L | 88-98 | 40 |
| XL | 99-114 | 44,5 |
| XXL | 115-125 | 50 |
| 3XL | 125-134 | 54,5 |
| 4XL | 135-142 | 58 |
|
389 kr
292 kr
med en kod: TURBO
|
|
|
|
✅ fri fraktFrakt från 79 kr |
✅ Leverans nästa dag |
✅ 120 dagar för att returnera varorna |
✅ 98% nöjda kunder |
✅ Över 400.000 underkläder till bra priser |
✅ Fri frakt från 699 kr |
|
✅ Transparent pris Det lägsta priset under de senaste 30 dagarna är 292 kr Rabatter beräknas från det ursprungliga priset. Fri frakt beräknas efter att rabattkoder har dragits av. Vill du vara säker på att du inte går miste om fler rabatter? Anmäl dig till nyhetsbrevet längst ner på sidan. |
| Modell | är 185 cm lång, väger 85 kg och bär storlek M |
|---|---|
| Material | bomull |
| Sammansättning | 95% bomull, 5% elastan |
| Gummi | förebråddes |
| Sockor | längre |
| Sida | 30°C |
| Ironering | Nej |
| Torktumlare | Ja |
| Importör | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Nederländerna, service.eu@calvinklein.com |
| Tillverkare | Calvin Klein Inc, 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8719113351849 |
Vilka underkläder är mest representerade i herrgarderoben? Vi är nog inte helt fel ute när vi säger bekväma boxershorts. Calvin Klein boxershorts är just det - mångsidiga, du kan bära dem för varje tillfälle och du kommer att se bra ut i alla situationer.
Calvin Klein herrboxershorts med längre ben garanterar perfekt komfort för vardagsbruk, oavsett om du har ett viktigt affärsmöte eller bergsklättring framför dig. Tack vare det mjuka materialet av en blandning av bomull och elastan sitter de perfekt och är behagliga att beröra. Det vävda gummit trycker inte någonstans och det kommer att kännas som om du inte ens har några boxershorts på dig.
Calvin Klein herrunderkläder är en av modebranschens trotjänare. Boxershorts för män är ett av bevisen på att Calvin Klein vet hur man kombinerar kvalitet med stil. Under de mer än 50 år som varumärket funnits har det visat att få kan konkurrera med det på underklädesmarknaden. Om du vill lita på dina underkläder i alla situationer, då vill du ha Calvin Klein underkläder.
| Modell | är 185 cm lång, väger 85 kg och bär storlek M |
|---|---|
| Material | bomull |
| Sammansättning | 95% bomull, 5% elastan |
| Gummi | förebråddes |
| Sockor | längre |
| Sida | 30°C |
| Ironering | Nej |
| Torktumlare | Ja |
| Importör | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Nederländerna, service.eu@calvinklein.com |
| Tillverkare | Calvin Klein Inc, 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8719113351849 |
9 människor köpte
Recensioner på främmande språk översätts med hjälp av DeepL translator.
| 5 |
|
6x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Mest användbara
Senaste
Äldst
Tjeckien
Tillfredsställelse
de kom snabbt och jag är glad för dem
Tjeckien
Fantastiskt
Träningsrummet har en bra bottentvätt
Tjeckien
Bekvämt
De är mycket bekväma. Jag är nöjd med dem.
Tjeckien
Super
materialet är bra, bär är bekvämt ... rekommenderas
Tjeckien
Det är ingen fara.
lätt att bära, inte kvävande, bra svettabsorption
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
att returnera varorna
rekommenderar en butik
underkläder till bra priser