| Leveranshastighet: | på torsdag 21.5. hos dig |
| DHL | på torsdag 21.5. hos dig |
| på torsdag 21.5. hos dig | |
| Post Nord | på torsdag 21.5. hos dig |
Ny produkt
16 Föremål ks
Varning: sista exemplaret i lager!
Datum för tillgänglighet:
| GINO - MÄN | |||
| BOXERKY | |||
| STORLEK | TAGGAD MED | HÖFTOMKRETS (CM) | OBELASTAT TILLSTÅND (CM) |
|---|---|---|---|
| S | S/M | 66-75 | 31 |
| M | M/L | 76-85 | 35 |
| L | L/XL | 86-95 | 39 |
| XL | XL/XXL | 96-105 | 40 |
|
✅ fri fraktFrakt från 79 kr |
✅ Leverans nästa dag |
✅ 120 dagar för att returnera varorna |
✅ 98% nöjda kunder |
✅ Över 400.000 underkläder till bra priser |
✅ Fri frakt från 699 kr |
|
✅ Transparent pris Det lägsta priset under de senaste 30 dagarna är 135 kr Rabatter beräknas från det ursprungliga priset. Fri frakt beräknas efter att rabattkoder har dragits av. Vill du vara säker på att du inte går miste om fler rabatter? Anmäl dig till nyhetsbrevet längst ner på sidan. |
| Modell | är 185 cm lång, väger 85 kg och bär storlek M |
|---|---|
| Material | bomull |
| Sammansättning | 8 % elastan, 92 % bomull |
| Gummi | Klassisk |
| Sockor | längre |
| Sida | 40°C |
| Ironering | Ja |
| Torktumlare | Nej |
| Tillverkare | MILPEX s.r.o., Piletická 55/36 500 03 Hradec Králové, info@gina.cz |
| EAN | 8590787121002 |
Minimalism, komfort och praktisk användning – precis det erbjuder herrboxershorts från Gino i klassisk design.De är det perfekta valet för varje man som uppskattar kvalitetsunderkläder utan onödiga dekorationer, men med maximal fokus på komfort och funktionalitet.Den enkla designen och den åtsittande passformen gör dem till en utmärkt bas för din dagliga outfit.
Kombinationen av bomull och elastan garanterar att boxershortsen är behagliga mot huden och samtidigt perfekt anpassar sig till dina rörelser.Bomullen är behagligt andningsbar och mjuk, medan elastanet ger elasticitet, vilket gör att boxershortsen sitter på plats hela dagen.Denna kombination är idealisk för heldagsanvändning och lättare fysisk aktivitet.
Enkel design med klassisk resår i midjan och slät yta uppskattar du särskilt när du bär dem under åtsittande kläder, där du inte vill att underkläderna ska skapa ojämnheter.Boxershortsen har längre ben som förhindrar oönskad uppvikning och skav.Perfekta för vanliga dagliga aktiviteter, kontorsarbete, resor och avkoppling.
Det tjeckiska underklädesmärket Gino har funnits i över 30 år och har under den tiden fått många anhängare.Det beror på de naturliga materialen som är perfekta för tillverkning av underkläder.Under märket Gino hittar du hela sortimentet av herrunderkläder, från strumpor till boxershorts och klassiska herrlösa boxershorts.Förutom klassiker kan du se fram emot stiliga moderna plagg som ger en fräsch fläkt till din garderob.
Med rätt vård kommer dina Gino boxershorts att förbli bekväma, praktiska och alltid se bra ut.
Tips:Bli expert på underklädesvård med råden i vår artikel och ge dina favoritplagg den omsorg de förtjänar.
| Modell | är 185 cm lång, väger 85 kg och bär storlek M |
|---|---|
| Material | bomull |
| Sammansättning | 8 % elastan, 92 % bomull |
| Gummi | Klassisk |
| Sockor | längre |
| Sida | 40°C |
| Ironering | Ja |
| Torktumlare | Nej |
| Tillverkare | MILPEX s.r.o., Piletická 55/36 500 03 Hradec Králové, info@gina.cz |
| EAN | 8590787121002 |
238 människor köpte
Recensioner på främmande språk översätts med hjälp av DeepL translator.
| 5 |
|
4x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Mest användbara
Senaste
Äldst
Tjeckien
Gino
Jag rekommenderar det!
Tjeckien
Bekväm, bra
Jag har köpt Gino Textiles under en lång tid.
Tjeckien
Fina
färg och tyg
Tjeckien
Klassiker
Väl sydd
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
att returnera varorna
rekommenderar en butik
underkläder till bra priser