| Leveranshastighet: | på fredag 24.4. hos dig |
| DHL | på fredag 24.4. hos dig |
| på fredag 24.4. hos dig | |
| Post Nord | på fredag 24.4. hos dig |
Ny produkt
0 Föremål ks
Denna produkt finns inte längre i lager
Varning: sista exemplaret i lager!
Datum för tillgänglighet:
| STYX - MÄN | ||
| BOXERSHORTS / KALSONGER | ||
| STORLEK | MIDJEMÅTT (CM) | OBELASTAT TILLSTÅND (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-80 | 34,5 |
| M | 80-90 | 36 |
| L | 90-100 | 37,5 |
| XL | 100-110 | 40 |
| XXL | 110-120 | 42 |
| 3XL | 120-130 | 45,5 |
| 4XL | 130-140 | 47 |
| 5XL | 140-150 | 49,5 |
|
194 kr
99 kr
59 kr
med en kod: MEGA
|
| Spara 95 kr |
|
|
|
✅ fri fraktFrakt från 79 kr |
✅ Leverans nästa dag |
✅ 120 dagar för att returnera varorna |
✅ 98% nöjda kunder |
✅ Över 400.000 underkläder till bra priser |
✅ Fri frakt från 699 kr |
|
✅ Transparent pris Det lägsta priset under de senaste 30 dagarna är 59 kr Rabatter beräknas från det ursprungliga priset. Fri frakt beräknas efter att rabattkoder har dragits av. Vill du vara säker på att du inte går miste om fler rabatter? Anmäl dig till nyhetsbrevet längst ner på sidan. |
| Modell | är 185 cm lång, väger 85 kg och bär storlek M |
|---|---|
| Material | bomull, modal |
| Sammansättning | 47 % bomull, 47 % modal, 6% elastan |
| Gummi | Klassisk |
| Sida | 30°C |
| Ironering | Ja |
| Torktumlare | Nej |
| Tillverkad i CZ | Ja |
| Importör | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Tillverkare | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511008067114 |
Letar du efter den perfekta kombinationen av komfort, stil och högkvalitativt utförande?Herrboxershorts Styx med klassisk resår i midjan ger dig komfort hela dagen, oavsett om du är på jobbet, tränar eller slappar hemma.Tack vare kortare ben passar de perfekt även under åtsittande byxor och framhäver din bakdel snyggt.De tillverkas dessutom i Sverige, vilket garanterar noggrant utförande och förstklassig kvalitet.
Dessa boxershorts är tillverkade av en unik blandning av bomull, modal och elastan.Detta material kombinerar de bästa egenskaperna hos naturliga fibrer, vilket ger mjukhet, andningsförmåga och en behaglig känsla mot huden.Modal ger boxershortsen mjukhet, lätthet och fukttransport för maximal komfort även vid mer krävande aktiviteter.Boxershortsen är behagligt elastiska, sitter perfekt och håller formen fint.
Herrboxershorts Styx har kortare ben som aldrig rullar upp och ger dig maximal rörelsefrihet.Boxershorts Styx kan du ha på en vanlig dag på kontoret, och de passar även bra under sportshorts.Klassisk resår i midjan med Styx-logga sitter perfekt på plats, trycker inte och anpassar sig till din kropp utan obehaglig skärning.Modern design ger boxershortsen en sportig och minimalistisk touch, så att du känner dig helt fantastisk i dem.
Svenskt märke Styx är känt bland kunder främst för sina lösa boxershorts med unika mönster i starka färger.Den främsta anledningen till märkets popularitet är dock behagliga material och fantastiska passformer, som vi har testat själva.Styx är nämligen ett av våra egna märken och vi står för kvaliteten på produkterna.
För att dina favoritboxershorts ska hålla sig i gott skick länge, rekommenderar vi att följa dessa tips:
Tips:Att hitta det perfekta underklädesplagget som passar dig perfekt kan ibland vara en utmaning.När du väl hittar det, är det värt att ta väl hand om det så att det håller länge.Råd om hur du gör det hittar du i vår artikel.
| Modell | är 185 cm lång, väger 85 kg och bär storlek M |
|---|---|
| Material | bomull, modal |
| Sammansättning | 47 % bomull, 47 % modal, 6% elastan |
| Gummi | Klassisk |
| Sida | 30°C |
| Ironering | Ja |
| Torktumlare | Nej |
| Tillverkad i CZ | Ja |
| Importör | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Tillverkare | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511008067114 |
44 människor köpte
Recensioner på främmande språk översätts med hjälp av DeepL translator.
| 5 |
|
6x |
| 4 |
|
1x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Mest användbara
Senaste
Äldst
Tjeckien
Såååå
den största tillfredsställelsen.
Tjeckien
Cool
Jag menar, verkligen. Coolt.
Tjeckien
Yay
De är väldigt vackra. Jag beställer en
Tjeckien
Backa undan!
De är lyxiga och bekväma
Tjeckien
bra för mig
Jag beställde dem och de ser exakt ut som bilden plus att de passar mig bra.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
att returnera varorna
rekommenderar en butik
underkläder till bra priser