| Leveranshastighet: | på torsdag 21.5. hos dig |
| DHL | på torsdag 21.5. hos dig |
| på torsdag 21.5. hos dig | |
| Post Nord | på torsdag 21.5. hos dig |
Ny produkt
84 Föremål ks
Varning: sista exemplaret i lager!
Datum för tillgänglighet:
| STYX - MÄN | ||
| BOXERSHORTS / KALSONGER | ||
| STORLEK | MIDJEMÅTT (CM) | OBELASTAT TILLSTÅND (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-80 | 34,5 |
| M | 80-90 | 36 |
| L | 90-100 | 37,5 |
| XL | 100-110 | 40 |
| XXL | 110-120 | 42 |
| 3XL | 120-130 | 45,5 |
| 4XL | 130-140 | 47 |
| 5XL | 140-150 | 49,5 |
|
✅ fri fraktFrakt från 79 kr |
✅ Leverans nästa dag |
✅ 120 dagar för att returnera varorna |
✅ 98% nöjda kunder |
✅ Över 400.000 underkläder till bra priser |
✅ Fri frakt från 699 kr |
|
✅ Transparent pris Det lägsta priset under de senaste 30 dagarna är 125 kr Rabatter beräknas från det ursprungliga priset. Fri frakt beräknas efter att rabattkoder har dragits av. Vill du vara säker på att du inte går miste om fler rabatter? Anmäl dig till nyhetsbrevet längst ner på sidan. |
| Modell | är 185 cm lång, väger 85 kg och bär storlek M |
|---|---|
| Material | bomull, modal |
| Sammansättning | 47 % bomull, 47 % modal, 6% elastan |
| Gummi | förebråddes |
| Sockor | kortare |
| Sida | 30°C |
| Ironering | Ja |
| Torktumlare | Nej |
| Tillverkad i CZ | Ja |
| Importör | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Tillverkare | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511007880370 |
Upptäck komfort och stil med herrboxershorts från Styx, designade för den moderna mannen.Tack vare den sportiga resåren och kombinationen av förstklassiga material ger de dig komfort vid varje aktivitet, oavsett om det handlar om vardagsbruk, sport eller avkoppling.Tjeckisk tillverkning garanterar precis bearbetning och lång livslängd.
Boxershortsen är tillverkade av en blandning av bomull och syntetiska fibrer.Detta gör dem andningsbara, mjuka och behagliga att bära.Elastan garanterar att Styx boxershorts perfekt anpassar sig till din kropp och framhäver alla dess fördelar.Samtidigt är materialet tillräckligt hållbart för krävande situationer och frekvent tvätt.Du kan se fram emot komfort hela dagen och rörelsefrihet under alla omständigheter.
Styx boxershorts har i midjan sportig vävd resår med en framträdande logotyp, som inte bara ser bra ut utan också sitter stadigt på plats.Kortare ben är idealiska för män som föredrar frihet och lätthet vid varje steg.Boxershortsen har en enkel, tidlös design, vilket gör dem lämpliga för alla tillfällen.
Underkläder från Styx är helt tillverkade i Tjeckien.Detta traditionella tjeckiska märke med över 30 års historia lägger stor vikt vid kvaliteten på sina produkter och använder modern teknik samt traditionella metoder för att säkerställa högsta kvalitet och komfort.Styx är dessutom ett av våra egna märken, som vi ägnar maximal omsorg åt och vi står för deras utförande – vi har nämligen testat dem själva.
Tips:Bli expert på underklädesvård med råden i vår artikel och ge dina favoritplagg den omsorg de förtjänar.
| Modell | är 185 cm lång, väger 85 kg och bär storlek M |
|---|---|
| Material | bomull, modal |
| Sammansättning | 47 % bomull, 47 % modal, 6% elastan |
| Gummi | förebråddes |
| Sockor | kortare |
| Sida | 30°C |
| Ironering | Ja |
| Torktumlare | Nej |
| Tillverkad i CZ | Ja |
| Importör | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Tillverkare | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8511007880370 |
1 416 människor köpte
Recensioner på främmande språk översätts med hjälp av DeepL translator.
| 5 |
|
19x |
| 4 |
|
1x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Mest användbara
Senaste
Äldst
Tjeckien
Ingenting
För:
Kvalitet
Pris
Tjeckien
Bekvämt, trevligt material. Jag skulle föredra utan en sådan distinkt inskription, jag hittade inte sådan i erbjudandet med modal. Men detta är bara en subjektiv åsikt.
Tjeckien
Pro:
Bra passform
Tjeckien
Styx är beprövad kvalitet. Jag köper regelbundet.
Tjeckien
Boxershorts
passar perfekt, fint material
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
att returnera varorna
rekommenderar en butik
underkläder till bra priser