| Leveranshastighet: | på torsdag 21.5. hos dig |
| DHL | på torsdag 21.5. hos dig |
| på torsdag 21.5. hos dig | |
| Post Nord | på torsdag 21.5. hos dig |
Ny produkt
27 Föremål ks
Varning: sista exemplaret i lager!
Datum för tillgänglighet:
| MONS ROYALE - KVINNOR | |
| TROSOR / STRINGTROSOR | |
| STORLEK | HÖFTOMKRETS (CM) |
|---|---|
| XS | 66-73 |
| S | 74-81 |
| M | 82-89 |
| L | 90-97 |
| XL | 98-114 |
|
✅ fri fraktFrakt från 79 kr |
✅ Leverans nästa dag |
✅ 120 dagar för att returnera varorna |
✅ 98% nöjda kunder |
✅ Över 400.000 underkläder till bra priser |
✅ Fri frakt från 699 kr |
|
✅ Transparent pris Det lägsta priset under de senaste 30 dagarna är 507 kr Rabatter beräknas från det ursprungliga priset. Fri frakt beräknas efter att rabattkoder har dragits av. Vill du vara säker på att du inte går miste om fler rabatter? Anmäl dig till nyhetsbrevet längst ner på sidan. |
| Modell | Han är 175 cm lång, väger 51 kg och bär storlek S |
|---|---|
| Material | merinoull |
| Sammansättning | 83 % merinoull, 13 % nylon, 4 % elastan |
| Gummi | förebråddes |
| Sida | 40°C |
| Ironering | Ja |
| Torktumlare | Nej |
| Importör | SES Sports s. r. o., Královická 1570, 250 01 Brandýs nad Labem, office@nitro.cz |
| Tillverkare | Mons Royale Limited, Wanaka 9305, Nya Zeeland, admin@monsroyale.com |
| EAN | 9420070068327 |
Letar du efter trosor i merinoull? Då är dessa Mons Royale-trosor ett bra val!
Mons Royale damtrosor är tillverkade av en lättviktig merinoullstickning av hög kvalitet och har ett vävt elastiskt band med Mons Royale-bokstäver. Du kan bära trosor på vintern, då de håller dig varm, och på sommaren, då de svalkar dig. Merinoull har fantastiska egenskaper - den andas, torkar snabbt och tack vare sitt naturliga ursprung kan den absorbera och eliminera obehagliga lukter.
När det gäller tvätt - vår rekommendation är att tvätta dem i högst 40°C och inte torka dem i torktumlaren, annars kan det hända att trosorna inte längre kan användas - du kan läsa mer nedan i den klassiska produktinformationen.
| Modell | Han är 175 cm lång, väger 51 kg och bär storlek S |
|---|---|
| Material | merinoull |
| Sammansättning | 83 % merinoull, 13 % nylon, 4 % elastan |
| Gummi | förebråddes |
| Sida | 40°C |
| Ironering | Ja |
| Torktumlare | Nej |
| Importör | SES Sports s. r. o., Královická 1570, 250 01 Brandýs nad Labem, office@nitro.cz |
| Tillverkare | Mons Royale Limited, Wanaka 9305, Nya Zeeland, admin@monsroyale.com |
| EAN | 9420070068327 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
att returnera varorna
rekommenderar en butik
underkläder till bra priser