| Leveranshastighet: | på torsdag 16.4. hos dig |
| DHL | på torsdag 16.4. hos dig |
| på torsdag 16.4. hos dig | |
| Post Nord | på torsdag 16.4. hos dig |
Ny produkt
0 Föremål ks
Denna produkt finns inte längre i lager
Varning: sista exemplaret i lager!
Datum för tillgänglighet:
| HORSEFEATHERS - MÄN | ||
| SHORTS / BOXERSHORTS | ||
| STORLEK | HÖFTOMKRETS (CM) | OBELASTAT TILLSTÅND (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-80 | 34 |
| M | 81-90 | 37 |
| L | 91-100 | 40 |
| XL | 101-110 | 43 |
| XXL | 111-125 | 46 |
|
169 kr
127 kr
med en kod: TURBO
|
|
|
|
✅ fri fraktFrakt från 79 kr |
✅ Leverans nästa dag |
✅ 120 dagar för att returnera varorna |
✅ 98% nöjda kunder |
✅ Över 400.000 underkläder till bra priser |
✅ Fri frakt från 699 kr |
|
✅ Transparent pris Det lägsta priset under de senaste 30 dagarna är 127 kr Rabatter beräknas från det ursprungliga priset. Fri frakt beräknas efter att rabattkoder har dragits av. Vill du vara säker på att du inte går miste om fler rabatter? Anmäl dig till nyhetsbrevet längst ner på sidan. |
| Modell | är 185 cm lång, väger 85 kg och bär storlek M |
|---|---|
| Material | bomull |
| Sammansättning | 100% bomull |
| Gummi | förebråddes |
| Sida | 30°C |
| Ironering | Ja |
| Torktumlare | Nej |
| Tillverkare | STIGMA DISTRIBUTION, s.r.o., Slovanská alej 24, 32600 Plzeň, info@horsefeathers.eu |
| EAN | 8592321313492 |
Roliga herrshorts borde vara ett måste i din garderob. Vid första anblicken är det tydligt att du har stil, men du bryr dig också om komfort. Horsefeathers shorts med ett djärvt mönster är designade för alla män som behåller gnistan i ögonen och ser världen med unga ögon – oavsett om de bär kostym eller slitna jeans.
Horsefeathers shorts har en bekväm, lösare passform med längre ben, så de är andningsbara men syns inte mer än du skulle vilja (också tack vare gylfen med knappar). De är tillverkade av den bekvämaste bomullen – kanske just därför är de bland de mest sålda produkterna i vår e-butik. Det vävda gummit med Horsefeathers-logotypen trycker inte någonstans och säkerställer en bekväm passform. Horsefeathers herrboxershorts kan bäras inte bara som underkläder, utan är också populära för att slappa i soffan eller sova med.
Vi levererar Horsefeathers shorts i originalförpackningen och om du tvekar mellan två storlekar, välj den mindre.
Ordet "horsefeathers" betyder "totalt nonsens" på engelska, men märkets underkläder kommer att övertyga dig om att det inte är något nonsens att köpa dem. Du kan välja herrshorts med lösare passform eller tajtare boxershorts, men du kan alltid vara säker på att du får bästa kvalitet – bekvämt material och roliga tryck som älskas inte bara av våra manliga kunder och deras partners, utan även av de största snowboardåkarna runt om i världen.
| Modell | är 185 cm lång, väger 85 kg och bär storlek M |
|---|---|
| Material | bomull |
| Sammansättning | 100% bomull |
| Gummi | förebråddes |
| Sida | 30°C |
| Ironering | Ja |
| Torktumlare | Nej |
| Tillverkare | STIGMA DISTRIBUTION, s.r.o., Slovanská alej 24, 32600 Plzeň, info@horsefeathers.eu |
| EAN | 8592321313492 |
630 människor köpte
Recensioner på främmande språk översätts med hjälp av DeepL translator.
| 5 |
|
15x |
| 4 |
|
1x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Mest användbara
Senaste
Äldst
Tjeckien
Pro:
Mycket bekväma och eleganta underkläder för alla tillfällen.
Tjeckien
Trevligt material passar som en handske, snyggt packat, tillfredsställelse
Tjeckien
Pro:
utmärkt passform
Tjeckien
Pro:
mycket fin design, kvalitetsmaterial
Tjeckien
Jag är mycket nöjd
Jag har inget att klaga på. Som alltid bra. Horsefeathers varumärke är helt enkelt en garanti för kvalitet.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
att returnera varorna
rekommenderar en butik
underkläder till bra priser