| Leveranshastighet: | på torsdag 21.5. hos dig |
| DHL | på torsdag 21.5. hos dig |
| på torsdag 21.5. hos dig | |
| Post Nord | på torsdag 21.5. hos dig |
Ny produkt
93 Föremål ks
Varning: sista exemplaret i lager!
Datum för tillgänglighet:
| CORNETTE - MÄN | ||
| BOXERSHORTS / SHORTS | ||
| STORLEK | HÖFTOMKRETS (CM) | OBELASTAT TILLSTÅND (CM) |
|---|---|---|
| M | 86-89 | 34,5 |
| L | 90-93 | 35 |
| XL | 94-97 | 36 |
| XXL | 98-102 | 37,5 |
|
✅ fri fraktFrakt från 79 kr |
✅ Leverans nästa dag |
✅ 120 dagar för att returnera varorna |
✅ 98% nöjda kunder |
✅ Över 400.000 underkläder till bra priser |
✅ Fri frakt från 699 kr |
|
✅ Transparent pris Det lägsta priset under de senaste 30 dagarna är 147 kr Rabatter beräknas från det ursprungliga priset. Fri frakt beräknas efter att rabattkoder har dragits av. Vill du vara säker på att du inte går miste om fler rabatter? Anmäl dig till nyhetsbrevet längst ner på sidan. |
| Modell | är 185 cm lång, väger 85 kg och bär storlek M |
|---|---|
| Material | bomull |
| Sammansättning | 100% bomull |
| Gummi | Klassisk |
| Sida | 40°C |
| Ironering | Ja |
| Torktumlare | Nej |
| Tillverkare | ANGRA CZ s.r.o., Fügnerova 52a, 747 05 Opava, angra@angra.cz |
| EAN | 5902458240944 |
Njut av komfort och stil med herrlösa boxershorts Cornette Classic, som kombinerar kvalitetsarbete och en glad färgdesign.Det perfekta valet för män som uppskattar bekväma underkläder lämpliga för vardagsbruk och avkoppling, och samtidigt vill visa sin humoristiska sida.
Lösa boxershorts är tillverkade av 100 % bomull, vilket ger dig mjukhet och komfort vid daglig användning.Samtidigt är Cornette lösa boxershorts behagligt andningsbara, så att du känner dig fräsch hela dagen.Bomull är lämplig även för personer med känslig hud och är ett slitstarkt material, vilket säkerställer lång livslängd för underkläderna även vid frekvent tvätt.
Tack vare den lösare passformen ger Cornette lösa boxershorts dig maximal komfort och rörelsefrihet, vilket du kommer att uppskatta vid dagliga aktiviteter och avkoppling hemma.Klassisk resår i midjan säkerställer att de lösa boxershortsen sitter bra på plats utan att trycka.Färgglad design och stilfulla tryck ger de lösa boxershortsen en rolig touch och unik stil.
Varumärket Cornette ger ditt garderob mönster och färger med humor, som kommer att roa både dig och din omgivning.Det viktigaste är fortfarande behagliga material och exakt passform, som tar hand om din komfort.Förutom stiliga lösa boxershorts kan du välja boxershorts, pyjamas eller underkläder för barn.
För att dina nya lösa boxershorts ska hålla länge rekommenderar vi att du följer dessa instruktioner.
Tips:Bli expert på underklädesvård tack vare råden i vår artikel och ge dina favoritplagg den omsorg de förtjänar.
| Modell | är 185 cm lång, väger 85 kg och bär storlek M |
|---|---|
| Material | bomull |
| Sammansättning | 100% bomull |
| Gummi | Klassisk |
| Sida | 40°C |
| Ironering | Ja |
| Torktumlare | Nej |
| Tillverkare | ANGRA CZ s.r.o., Fügnerova 52a, 747 05 Opava, angra@angra.cz |
| EAN | 5902458240944 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
att returnera varorna
rekommenderar en butik
underkläder till bra priser