| Leveranshastighet: | på fredag 24.4. hos dig |
| DHL | på fredag 24.4. hos dig |
| på fredag 24.4. hos dig | |
| Post Nord | på fredag 24.4. hos dig |
Ny produkt
0 Föremål ks
Denna produkt finns inte längre i lager
Varning: sista exemplaret i lager!
Datum för tillgänglighet:
| GOSH - MÄN | ||
| SHIRTS | ||
| STORLEK | HÖFTOMKRETS (CM) | OBELASTAT TILLSTÅND (CM) |
|---|---|---|
| S | 75-84 | 31,5 |
| M | 85-94 | 36 |
| L | 95-104 | 37,5 |
| XL | 105-109 | 39,5 |
| XXL | 110-115 | 40,5 |
| 3XL | 116-121 | 43 |
|
169 kr
149 kr
112 kr
med en kod: TURBO
|
| Spara 20 kr |
|
|
|
✅ fri fraktFrakt från 79 kr |
✅ Leverans nästa dag |
✅ 120 dagar för att returnera varorna |
✅ 98% nöjda kunder |
✅ Över 400.000 underkläder till bra priser |
✅ Fri frakt från 699 kr |
|
✅ Transparent pris Det lägsta priset under de senaste 30 dagarna är 112 kr Rabatter beräknas från det ursprungliga priset. Fri frakt beräknas efter att rabattkoder har dragits av. Vill du vara säker på att du inte går miste om fler rabatter? Anmäl dig till nyhetsbrevet längst ner på sidan. |
| Modell | är 185 cm lång, väger 85 kg och bär storlek M |
|---|---|
| Material | bomull |
| Sammansättning | 100% bomull |
| Gummi | Klassisk |
| Sida | 30°C |
| Ironering | Ja |
| Torktumlare | Nej |
| Tillverkare | Custom Production, s.r.o., Na Radosti 414 , 155 21 Prag, info@gosh.cz |
| EAN | 8511008026197 |
som har en touch av känsla, det här är . Högkvalitativa bomullsshorts från isk tillverkare tillverkad med fokus på kvalitet och komfort. Det okonventionellt insydda gummit inuti , som du också kan se delvis på utsidan, är ett intressant element.
| Modell | är 185 cm lång, väger 85 kg och bär storlek M |
|---|---|
| Material | bomull |
| Sammansättning | 100% bomull |
| Gummi | Klassisk |
| Sida | 30°C |
| Ironering | Ja |
| Torktumlare | Nej |
| Tillverkare | Custom Production, s.r.o., Na Radosti 414 , 155 21 Prag, info@gosh.cz |
| EAN | 8511008026197 |
22 människor köpte
Recensioner på främmande språk översätts med hjälp av DeepL translator.
| 5 |
|
0x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
1x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Mest användbara
Senaste
Äldst
Tjeckien
G6
färgen är mer rosa än äkta leopard
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
att returnera varorna
rekommenderar en butik
underkläder till bra priser