| Leveranshastighet: | på fredag 24.4. hos dig |
| DHL | på fredag 24.4. hos dig |
| på fredag 24.4. hos dig | |
| Post Nord | på fredag 24.4. hos dig |
Ny produkt
0 Föremål ks
Denna produkt finns inte längre i lager
Varning: sista exemplaret i lager!
Datum för tillgänglighet:
| STYX - MÄN | ||
| SHIRTS | ||
| STORLEK | MIDJEMÅTT (CM) | OBELASTAT TILLSTÅND (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-80 | 34,5 |
| M | 80-90 | 38 |
| L | 90-100 | 40 |
| XL | 100-110 | 43 |
| XXL | 110-120 | 45,5 |
| 3XL | 120-130 | 47,5 |
| 4XL | 130-140 | 49 |
| 5XL | 140-150 | 51,5 |
|
209 kr
125 kr
med en kod: MEGA
|
|
|
|
✅ fri fraktFrakt från 79 kr |
✅ Leverans nästa dag |
✅ 120 dagar för att returnera varorna |
✅ 98% nöjda kunder |
✅ Över 400.000 underkläder till bra priser |
✅ Fri frakt från 699 kr |
|
✅ Transparent pris Det lägsta priset under de senaste 30 dagarna är 125 kr Rabatter beräknas från det ursprungliga priset. Fri frakt beräknas efter att rabattkoder har dragits av. Vill du vara säker på att du inte går miste om fler rabatter? Anmäl dig till nyhetsbrevet längst ner på sidan. |
| Modell | är 185 cm lång, väger 85 kg och bär storlek M |
|---|---|
| Material | polyester |
| Sammansättning | 100% polyester |
| Gummi | Klassisk |
| Sida | 30°C |
| Ironering | Ja |
| Torktumlare | Nej |
| Tillverkad i CZ | Ja |
| Importör | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Tillverkare | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473045539 |
Upplev perfekt komfort med herrsatänglösa boxershorts från Styx.Deras eleganta tidlösa design, kombinerad med ett behagligt material, ger dig självförtroende och komfort vid daglig användning och speciella tillfällen.Dessutom, som en produkt från det tjeckiska märket Styx, kan du vara säker på att du bär kvalitet med lång tradition.
De lösa boxershortsen är tillverkade av polyestersatäng, vilket ger flera viktiga fördelar.Satänglösa boxershorts från Styx är lätta och mjuka vid beröring, men ändå tillräckligt andningsbara, vilket gör dem lämpliga även för långa dagar när du är på språng.De lösa boxershortsen ger dig en känsla av behaglig lyx varje dag.Polyester är dessutom känt för sin långa livslängd och motståndskraft mot skador.
Färgen med lätt glans ger dessa lösa boxershorts en tidlös och elegant look.Klassisk resår i midjan säkerställer att de lösa boxershortsen inte glider ner, trycker eller skär in.Praktisk lös passform är idealisk för maximal rörelsefrihet, vilket gör dem perfekta inte bara för speciella tillfällen, utan också för att slappa på soffan eller söndagsmys i sängen.
Tjeckiska märket Styx är känt bland kunder främst för sina lösa boxershorts med unika mönster i starka färger.Den främsta anledningen till märkets popularitet är dock behagliga material och fantastiska passformer, som vi har testat själva.Styx är nämligen ett av våra egna märken och vi står för kvaliteten på produkterna.
För att du ska kunna njuta av komforten i dina favoritlösa boxershorts så länge som möjligt, rekommenderar vi att följa dessa tips.
Tips:Att hitta det perfekta underklädesplagget som passar dig perfekt kan ibland vara utmanande.När du väl hittar det, är det värt att ta väl hand om det så att det håller länge.Råd om hur du gör det hittar du i vår artikel.
| Modell | är 185 cm lång, väger 85 kg och bär storlek M |
|---|---|
| Material | polyester |
| Sammansättning | 100% polyester |
| Gummi | Klassisk |
| Sida | 30°C |
| Ironering | Ja |
| Torktumlare | Nej |
| Tillverkad i CZ | Ja |
| Importör | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Tillverkare | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473045539 |
34 människor köpte
Recensioner på främmande språk översätts med hjälp av DeepL translator.
| 5 |
|
2x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Mest användbara
Senaste
Äldst
Tjeckien
Styx shorts
Snygga, välsittande shorts.
Tjeckien
Super
Produkt av hög kvalitet.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
att returnera varorna
rekommenderar en butik
underkläder till bra priser