| Leveranshastighet: | på fredag 22.5. hos dig |
| DHL | på fredag 22.5. hos dig |
| på fredag 22.5. hos dig | |
| Post Nord | på fredag 22.5. hos dig |
Ny produkt
81 Föremål ks
Varning: sista exemplaret i lager!
Datum för tillgänglighet:
| STYX - KVINNOR | |
| PRENUMERATIONER | |
| STORLEK | BRÖSTOMFÅNG (CM) |
|---|---|
| S | 62-70 |
| M | 71-79 |
| L | 80-87 |
| XL | 88-96 |
✅ 140 kr per styck (med kod: MEGA) |
|
✅ fri fraktFrakt från 0 |
✅ Leverans nästa dag |
✅ 120 dagar för att returnera varorna |
✅ 98% nöjda kunder |
✅ Över 400.000 underkläder till bra priser |
|
✅ Transparent pris Det lägsta priset under de senaste 30 dagarna är 701 kr Rabatter beräknas från det ursprungliga priset. Fri frakt beräknas efter att rabattkoder har dragits av. Vill du vara säker på att du inte går miste om fler rabatter? Anmäl dig till nyhetsbrevet längst ner på sidan. |
| Modell | är 160 cm lång, väger 47 kg och bär storlek S |
|---|---|
| Material | bomull |
| Sammansättning | 94 % bomull, 6% elastan |
| Gummi | förebråddes |
| förstärkning | Nej |
| Kostice | Nej |
| Sida | 30°C |
| Ironering | Ja |
| Torktumlare | Nej |
| Tillverkad i CZ | Ja |
| Importör | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Tillverkare | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473161956 |
Letar du efter en bh som ger dig maximal komfort vid daglig användning och lättare sportaktiviteter?Dam sport-bh Styx är designad för att ge dig perfekt stöd utan onödigt tryck.Tack vare högkvalitativt material och exakt snitt kommer du att känna dig fantastisk hela dagen!
Denna bh är tillverkad av en blandning av bomull, modal och elastan, vilket ger den unika egenskaper.Materialet är mjukt, andningsbart och behagligt mot huden, samtidigt som det effektivt transporterar bort fukt och ger en silkeslen känsla.Bhn är tillräckligt elastisk för att lätt anpassa sig till din kropp och ge ditt byst det stöd det behöver under fritiden, på utflykten eller under yogapasset.
Bhn har Oeko-Tex® Standard 100-certifikat, vilket betyder att den inte innehåller skadliga ämnen och är säker för känslig hud.Dessutom är den tillverkad i Tjeckien, vilket garanterar noggrann bearbetning och hög kvalitet på materialen.
Styx sport-bh har inga byglar eller överflödiga vadderingar, vilket ger dig naturlig komfort utan obehag.Den bakre utskurna delen säkerställer rörelsefrihet och bättre viktfördelning. Det breda bekväma resårbandet i nederkanten håller underkläderna och bysten på plats.Enkel minimalistisk design passar till varje outfit, oavsett om du bär bhn under en vanlig t-shirt eller en funktionell topp.
Tjeckiskt märke Styx är känt bland kunder främst för sina lösa boxershorts med unika mönster i starka färger.Huvudorsaken till märkets popularitet är dock behagliga material och fantastiska snitt, som vi har testat själva.Styx är en av våra egna märken och vi står för produktkvaliteten.
För att din favorit-bh ska hålla länge rekommenderar vi att du följer dessa tips.
Tips: Ditt favoritunderkläder förtjänar varsam hantering.Och eftersom vi vill att det ska hålla länge, erbjuder vi också många tvätttillbehör som säkerställer perfekt renhet och skydd av materialet.
| Modell | är 160 cm lång, väger 47 kg och bär storlek S |
|---|---|
| Material | bomull |
| Sammansättning | 94 % bomull, 6% elastan |
| Gummi | förebråddes |
| förstärkning | Nej |
| Kostice | Nej |
| Sida | 30°C |
| Ironering | Ja |
| Torktumlare | Nej |
| Tillverkad i CZ | Ja |
| Importör | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Tillverkare | DaniDarx, s.r.o., Hybernská 1032/9, Prag 1, 110 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473161956 |
38 människor köpte
Recensioner på främmande språk översätts med hjälp av DeepL translator.
| 5 |
|
1x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Mest användbara
Senaste
Äldst
Tjeckien
Bras
fina färger och praktisk förpackning
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
att returnera varorna
rekommenderar en butik
underkläder till bra priser