| Leveranshastighet: | på fredag 24.4. hos dig |
| DHL | på fredag 24.4. hos dig |
| på fredag 24.4. hos dig | |
| Post Nord | på fredag 24.4. hos dig |
Ny produkt
0 Föremål ks
Denna produkt finns inte längre i lager
Varning: sista exemplaret i lager!
Datum för tillgänglighet:
|
489 kr
464 kr
348 kr
med en kod: TURBO
|
| Spara 25 kr |
|
|
|
✅ fri fraktFrakt från 79 kr |
✅ Leverans nästa dag |
✅ 120 dagar för att returnera varorna |
✅ 98% nöjda kunder |
✅ Över 400.000 underkläder till bra priser |
✅ Fri frakt från 699 kr |
|
✅ Transparent pris Det lägsta priset under de senaste 30 dagarna är 348 kr Rabatter beräknas från det ursprungliga priset. Fri frakt beräknas efter att rabattkoder har dragits av. Vill du vara säker på att du inte går miste om fler rabatter? Anmäl dig till nyhetsbrevet längst ner på sidan. |
| Modell | är 160 cm lång, väger 47 kg och bär storlek S |
|---|---|
| Material | bomull |
| Sammansättning | 53 % bomull, 35% modal, 12 % elastan |
| förstärkning | Nej |
| Switching | Nej |
| Sida | 30°C |
| Ironering | Nej |
| Torktumlare | Nej |
| Importör | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Nederländerna, service.eu@calvinklein.com |
| Tillverkare | Calvin Klein Inc, 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8718571607130 |
Njut av vardagskomfort utan att kompromissa med designen med denna ikoniska bh från Calvin Klein.Tack vare sportig skärning och vävd resår med varumärkeslogga sitter den perfekt och ger samtidigt ett modernt och fräscht intryck.Det perfekta valet för kvinnor som söker en kombination av komfort, stil och rörelsefrihet.
Calvin Klein-bh:n är tillverkad av en balanserad blandning av bomull, modal och elastan.Denna kombination gör den otroligt mjuk vid beröring, andningsbar och samtidigt bibehåller optimal elasticitet.Modal tillför dessutom mjukhet och hållbarhet till materialet, medan elastan ser till att bh:n sitter perfekt och anpassar sig till din kropp.
Minimalistisk design med ikonisk vävd resår med Calvin Klein-logga ger denna bh ett modernt och stilfullt utseende.Racerback-rygg möjliggör full rörelsefrihet, vilket gör bh:n lämplig för vardagsbruk och lättare sportaktiviteter.Genomtänkt design utan vaddering och knäppning ger stöd och stabilitet, bh:n sitter bra på plats och ger bysten ett naturligt utseende.
Herrunderkläder från Calvin Klein är en klassiker inom modeindustrin.Även denna bh är ett bevis på att Calvin Klein vet hur man kombinerar kvalitet med stil.Under sina mer än 50 år på marknaden har märket visat att få kan konkurrera med dem inom underkläder.När du vill kunna lita på dina underkläder i alla situationer, då vill du ha Calvin Klein-underkläder.
För att din bh ska hålla sig som ny länge, rekommenderar vi att du följer dessa skötselråd.
Tips:Att hitta det perfekta underklädesplagget som passar dig perfekt kan ibland vara utmanande.När du väl hittar det, är det värt att ta väl hand om det så att det håller länge.Tips om hur du gör det hittar du i vår artikel.
| Modell | är 160 cm lång, väger 47 kg och bär storlek S |
|---|---|
| Material | bomull |
| Sammansättning | 53 % bomull, 35% modal, 12 % elastan |
| förstärkning | Nej |
| Switching | Nej |
| Sida | 30°C |
| Ironering | Nej |
| Torktumlare | Nej |
| Importör | PVH Brands Czechia s.r.o., Danzigerkade 165, 1013 AP Amsterdam, Nederländerna, service.eu@calvinklein.com |
| Tillverkare | Calvin Klein Inc, 205 W 39th St, New York, NY 10018,service.eu@calvinklein.com |
| EAN | 8718571607130 |
405 människor köpte
Recensioner på främmande språk översätts med hjälp av DeepL translator.
| 5 |
|
7x |
| 4 |
|
1x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Mest användbara
Senaste
Äldst
Tjeckien
Lyx
Trevlig behå.
Den passar mig bra.
Tjeckien
Peck
Det uppfyllde förväntningarna
Tjeckien
Super
Nöjdhet - passar, bär snyggt, håller bra. Endast priset är högre
Tjeckien
Den passar
Den passar mycket bra
Tjeckien
.
Jag förväntade mig, jag fick den exakta färgen som är på bilden, allt passar, men annars tillfredsställelse
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
att returnera varorna
rekommenderar en butik
underkläder till bra priser