| Leveranshastighet: | på fredag 22.5. hos dig |
| DHL | på fredag 22.5. hos dig |
| på fredag 22.5. hos dig | |
| Post Nord | på fredag 22.5. hos dig |
Ny produkt
43 Föremål ks
Varning: sista exemplaret i lager!
Datum för tillgänglighet:
| PUMA - MÄN | ||
| FLOTTÖRER | ||
| STORLEK | HÖFTOMKRETS (CM) | OBELASTAT TILLSTÅND (CM) |
|---|---|---|
| S | 78-83 | 38 |
| M | 84-88 | 39,5 |
| L | 89-93 | 42,5 |
| XL | 94-98 | 46 |
| XXL | 99-104 | 48 |
|
✅ fri fraktFrakt från 79 kr |
✅ Leverans nästa dag |
✅ 120 dagar för att returnera varorna |
✅ 98% nöjda kunder |
✅ Över 400.000 underkläder till bra priser |
✅ Fri frakt från 699 kr |
|
✅ Transparent pris Det lägsta priset under de senaste 30 dagarna är 467 kr Rabatter beräknas från det ursprungliga priset. Fri frakt beräknas efter att rabattkoder har dragits av. Vill du vara säker på att du inte går miste om fler rabatter? Anmäl dig till nyhetsbrevet längst ner på sidan. |
| Modell | är 185 cm lång, väger 85 kg och bär storlek M |
|---|---|
| Material | konstfiber |
| Sammansättning | 100% polyester |
| Gummi | Klassisk |
| Längd på byxorna | kort |
| Sida | 30°C |
| Ironering | Nej |
| Torktumlare | Nej |
| Tillverkare | PUMA SE, PUMA Way 1, DE-91074 Herzogenaurach, Tyskland, product.safety@puma.com |
| EAN | 8720245797368 |
Sommar utan badkläder? Inte en chans! Den här baddräkten från Puma är ett måste.
Välj bland vårt breda utbud av baddräkter i olika färger, snitt, storlekar, prylar och njut av att simma i havet, poolen eller dammen utan bekymmer. Design av badkläder av hög kvalitet är en garanti. Baddräkten har en bekväm shortsskärning, elastisk midja, som kan dras åt med en dragsko. De torkar på några minuter och är behagliga att ta på.
Du kan läsa mer i den klassiska produktinformationen.
| Modell | är 185 cm lång, väger 85 kg och bär storlek M |
|---|---|
| Material | konstfiber |
| Sammansättning | 100% polyester |
| Gummi | Klassisk |
| Längd på byxorna | kort |
| Sida | 30°C |
| Ironering | Nej |
| Torktumlare | Nej |
| Tillverkare | PUMA SE, PUMA Way 1, DE-91074 Herzogenaurach, Tyskland, product.safety@puma.com |
| EAN | 8720245797368 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
att returnera varorna
rekommenderar en butik
underkläder till bra priser